• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
743
Imate li kakav plan u slučaju da zabrane točenje u kante kao što su napravili u Srbiji?!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,587
U pz se nema vise di kupit. Uzeo zadnji 260 l u ktcu.zakasnio. sve si mislim bolje otic sad kupt eurodizela po 11 neg cekat plavi da bude 9.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,664
Prijatelj zval još početkom tjedna za dostavu plavca doma pa su mu rekli tek od sljedećeg tjedna (čitaj od utorka)
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,601
Ja sam sad se vratio iz vk sa benzinske cekao vise od 2 sata, poslje mene ostalo jos 200 litara na pumpi. Kod mene u selo dovezli 10 000 litara a ceka 13 praznih cisterni po 1000 litara
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Sve je to kurva banda, sve mislim da sam se zahebao čekajući ovoliko dugo, mogao bi se danas neugodno iznenaditi 🙃

A glede svega ovoga... Stvarno ne znam kako će biti, ne znam dali itko otkupljuje uopće prošlogodišnje usjeve više.

Inputi će uvelike premašiti outpute ako se nastavi ovakav trend i mislim da ćemo na kraju svi ispušiti, jer će pšenica biti 5kn/kg, a kruh 50kn...

Najbolje srediti pedalj zemlje i napraviti kvalitetnu bašću s navodnjavanjem, kako je krenulo, stvarno ćemo biti gladni.

Ja već par tjedana razmišljam uzeti par gica prasica za svaki slučaj...
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,698
Brat malo prije došal sa pumpe, kupio sve kaj je ostalo. Čekao jedno sat vremena u redu.
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Cijena nafte na svjetskim tržištima drastično je porasla, od utorka bi cijene goriva mogle doseći cijenu i do 14KN. Nafte imam za sada doma oko 80L, za jedno vrijeme bude poslužilo, sutra idem još automobil natankati, vjerojatno će biti kaos na benzinskim postajama, ne znam što pametno reći, uglavnom, kaos totalni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh