• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Malo se panike stvorilo a navodno rafinerije pune...Super tko je uspel se do dns natankirati ali brate bilo je i pretjerivanja s tim gorivom.
Cijena neće bit problem samo nek je ima i bez ograničenja, ''jer iz te kože nikam" "kaj je tu je"
Uglavnom se točilo zbog neke uštede s obzirom na novu cijenu (barem ja), a da je ima ima je, samo je trenutno bila tolika navala da cisterne to nisu sve uspjele opslužit. Toliko ljudi nisam vidio za plavi nikad, od 50 do 5000 litara koji su čekali... Čak ne znam ni koliko je zakonski, ako se netko više kuži, ove koje nisu htjele prodavat, a znamo da su pune, koliko je legitimno to..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Kaj ti kamere znace? Nista, samo vidis klauna kak odnosi. Duge cijevi kolega, duge cjevi...
Ništa od dugih cijevi. To je prošlost. Meni dosta da ga vidim. Ostalo riješimo po danu u 4 oka.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
Uplaćeno 2000l po 6.5kn s dostavom, nek dovezu kad hoće :). Sad smo mirni par mjeseci, za sjetvu i pospremu sijena/ sjenaže ima.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,039
Kod mene je priča da ne žele prodavat jer znaju za skok u utorak i tako pokupit veču maržu a nije da robe nema.
Neznam gdje si tražio,ali danas ga je bilo gdje god sam zvao u tvojoj okolici
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,254
Ma dečki goriva ima, bez straha, ja danas pitao na pumpi, dečke s kojima sam dobar, tako samo naprijed.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,171
A dostavu naplaćuju ili ne ?

Ne, apios. Inače je popust na veleprodaju, pa je jeftinije nego na pumpi.. Par dana prije nove godine plaćao oko 5.5kn..

Mnoge firme nisu sad ni primale uplate jer su znali da cijena ide gore pa oni gube..
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Šta plačete koji racku... Ja upravo sa tankerom u Rusiji, porat Ust Luga i ukrcali naftu za Roterdam. Pune vam glavu fake news a ispod stola se radi biznis. Da narod nije ovca sad bi bilo razbijenih glava. Radi kretena političara eu je na koljenima a bit će i gore. Trošite novac na gorivo a kad bude trebalo prodat nećete imati kome. Premijer se vozi službenim autom na vaš račun
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Pa to sve stoji, naravno, nema plakanja, ali rađe sam sad potrošio 6,5 kuna na tu litru, nego 8,04 kad su ovi naši takvi đabalebaroši, pitanje kad se bude opet ustabililo na niže ako bude uopće...
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,267
Važno je samo da se lova vrti 😉
Da to je ona kad su isla dva ekonomista po ulici i naisli na gov*o. Veli prvi dam ti 100 € da ga pojedes, misli si ovaj gov*o je gov*o ali 100 € su 100€ i pojede ga...

Malo dalje opet sretnu gov*o na ulici veli drugi prvom dam ti 100€ da ga pojedes, izgubio sam 100€, moram ih vratiti i pojede ga...

Malo dalje hodaju oni i pitaju sto se dogodilo, pojeli smo govna ali nismo nis zaradili...

Veli jedan, nema veze sto jedemo govna bitno da se pare okrecu... :hahah:
 
Na vrh