• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Danas sam zvao agenciju ---kažu novi OPG i dopis drugih površina u koju grupu i ja pripadam jer sam dodao oko 15 hektara u drugom mjesecu na svoj OPG .
Bit će u zakonskom roku a to je do 30 .11. 2018 .
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Danas sam išao po plavu,dodijelili su mi ibera 260l...imao sam 48l još na kartici...
 

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Da li je nekome sjeo plavi za ovu godinu? U utorak poskupljuje benzin cca 20 lipa pa će vjerovatno i plavi.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Negdje početkom tjedna je sjelo

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,409
Kod nas 4.54 ja mislim. A bilo je 4.27 nedavno.
 
Posljednje uređivanje:

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Danas na INI 4.95, uzeo pola od dodjeljenog jučer po 4.68.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Lopovi oni i to gorivo.
Jedva pojeftini a onda u dva tjedna ode nazad.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Nitko o gorivu.
Pojeftinilo ali npr u Kutini,Sisku,Garešnici najjeftinije 4.37-4.40,a Okučani 3.87..
Ak kod nas ne padne idem u Okučane po gorivo
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Usporedite malo koliko posto je pala cijena sirove nafte, a koliko goriva. A kad cijena sirove raste, onda cijena goriva raste jednako ili još brže.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Barel je oko 30ak usd trenutno..a kad je bio preko 100 usd gorivo je bilo kunu skuplje nego sad..
Tak da izgleda da država ima fiksni namet od 7-8kn,a sa iberom do konačne cijene se manipulira(kak mediteransko tržište odredi).
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Neki dan pisalo na nekom portalu da je država već sad u komi jer im se proračun ne puni po planu upravo zbog cijena goriva. Šta će tek biti kad turizam podbaci a prema trenutnom stanju, sve tome vodi.
A kod nas se sve vrti oko goriva i turizma jer drugo niš ni nemamo.
Gledam zadnjih par dana po cestama kakav "teror" policija vrši, moraju grabit sad gdje god stignu. Po dva auta stoje na jednom mjestu i zaustavljaju sve po redu i traže bilo šta da te kazne. Sinoć kolegu zaustavili u 10 kad se vraćao sa posla, izbjegavao je rupu na cesti i prešao je lijevom stranom auta preko pune linije a oni se vozili iza njega i odmah sa njime u stranu. Ne znam još točno kako je završio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh