• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gorivo ti ljuto ...

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,892
Ja isto hodam u SLO, pošto sam blizu granice i imam 10min do benzinske, iako neznam do kada budu i oni imali takve cijene, živi bili pa vidjeli.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Ako sam dobro shvatio,na novoj TV vele da ja plavac na pumpama uz autocestu skuplji🤔🤣🤣
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,238
Ja sam.jucer bio u slo....na svim pumpama guzve...a vec je bila i nestasica...u domzalama na omv htio tociti (95) pa nije bilo...otisao dalje na petrol...tamo vec bila nestasica diesela...cijena je bila 1.56 za 95...nekih 11.5kn otprilike...
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,652
Čini mi se da budu nestašice čarobno nestale kad poskupi gorivo....kad je bilo ono prvo veliko poskupljenje prijatelj zove apios da mu dopelja jednu cisternu plavca. Kažu da tek u srijedu mu može dopeljati, dobro kao bar nek uplati prije poskupljenja, pa nek dopelja kad god. A ne, ne može tako veli....
tak bude i ovo, kad poraste gorivo odjedanput će se gorivo naći odnekud
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Kad 'štacunari' ne mogu parirati INI.
Kod njih kupi pivu i kruh a na Inu po naftu😉.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Ima ima......mogu si priuštiti da imaju maloprodajnu cijenu manju od veleprodajne....a to mogu samo 💪.
Cijela situacija nije dobra ...nadajmo se da neće dugo potrajati.
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
Eu je gotova, kupujte gorivo po ovo cijeni jer ga neće biti. Tankeri dopremaju gorivo iz rusije do nove godine a poslje dolazi stvarna zabrana. U eu kuha veliki ustanak protiv politike na vlasti i bit će sigurno razbijenih glava.
 

Najnoviji postovi

Na vrh