• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Građevinski radovi

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Evo danas sam malo gletal sa onom masom i mogu reći da je odlična, probal sam kak ide i vidim da ide, pa potrošil ono kaj sam imal, i ljepo se brusi.
IMG_20201101_124431.jpg IMG_20201101_124306.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
koliko je sad keramičar po kvadratu?...ja sam složil nešto preko pet kvadrata za pet sati...i nisam se baš žuril...
i ja sam priučeni majstor, štoviše samouk...
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
koliko je sad keramičar po kvadratu?...ja sam složil nešto preko pet kvadrata za pet sati...i nisam se baš žuril...
i ja sam priučeni majstor, štoviše samouk...
Od 120 kn pa na više
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Tu pri nama znam neke šta uzimaju 150 kn a dolje na moru i po 200 kn/m
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
prije par godina (mislim da je to bilo negdje 2018.) sam počel po malo sam postavljati pločice, jer sam onda pital majstore, i bili su u rasponu od 50 do 70 kuna kvadrat...tada mi se to činilo pretjerano, a danas sam siguran da je pretjerano...
sam mogu u velikoj prostoriji, sa pločicama 60x60 pometat oko 20 kvadrata na dan (čitaj dan je meni efektivno 6 sati rada)...
sa ovim nivelatorima/kajlama, to može i malo dijete delat...
najviše vremena ustvari gubim na izrezivanje...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Satnica ti ispada 120...400kn/h ... pa toliko nemaju ni ovi koji po stranjskim zemljama traže posel...
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Frend - kum ima firmu, keramičare. kvadrat 140+pdv, sokl 80/1m. Posla za usrat se...

Zovem ga prošle godine u ovo vrijeme,, čuj imam terasu 40m2 za radit, računaj da za 1 maj mora bit gotovo...
U 4 mjesecu se čujemo, reko ovo ti spremno, šalji nekog da to riješi. Kaže on meni gle nema šanse da to stignem, reć ću svojim dečkima pa nek ti to odrade u fušu. reko Aaaa? Veli imam previše posla vezano ugovorima prema velikim firmama. Ne bi stigli sve poslove što mi se nude da radimo 24/7. Ne mogu stalno forsat deečke, kod mene se radi 8h a ako netko od njih hoće fuša, drage volje im ga nađem..
Došao jedan njegov radnik, u 2 popodneva riješio tih 40 kvadrata i zaradio za to 500 eur...
Sav materijal je bio moj...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
prije par godina (mislim da je to bilo negdje 2018.) sam počel po malo sam postavljati pločice, jer sam onda pital majstore, i bili su u rasponu od 50 do 70 kuna kvadrat...tada mi se to činilo pretjerano, a danas sam siguran da je pretjerano...
sam mogu u velikoj prostoriji, sa pločicama 60x60 pometat oko 20 kvadrata na dan (čitaj dan je meni efektivno 6 sati rada)...
sa ovim nivelatorima/kajlama, to može i malo dijete delat...
najviše vremena ustvari gubim na izrezivanje...
Pred 8 god sam plaćal keramičara 50 kn/m2. Sad me taj isti za postavu pločica na balkonu traži 150km/m2, naravno njegove su samo ruke, s tim da on radi samo sa nekim svojim ljepilom kojeg ja kasnije platim po cijeni koju mi on reče😂.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Moj prijatelj uzima 130 kuna po m2 i odbija poslove i bira kaj bu delal kolko posla ima, a nemre si negog za ispomoć najti, posla ko u priči veli da ima.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,849
U dnevnoj imam podno na koje sam izlio nivelirajuću masu. Nisam imao vremena i došao majstor za postaviti ploćice. U račun stavio i niveliranje poda, misleći da smo mi tukci. Otpravio ga.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Pred dve, tri godine sam slagal novu kupaonu.
pital sam par njih koji se s tim bave i rekli su da nemaju vremena ili da im ja tu cjenu nebum mogel platiti.
Našel sam dečka koji se na crnjaka primil toga posla.
Trajalo je danima jer je ujutro na poslu....
Unapred ga nisam ni pital kolko bu koštalo, samo sam mu napomenul kolko sam potrošil za pločice, ljepilo koje je rekel kupiti i Sikinu hidroizolaciju te Sikinu fugir masu.

Kad je bilo gotovo on je rekel kolko košta a ja sam ga još sa 500 kuna više nagradil jer stvarno je zaradil. Kad sam ja bil zadovoljan.....
@ZJ to je tvoje gore list i vjerujem da znaš o kome pričam ;)
Treba imati strpljenja za njega ali isplati se
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Muha, slažem se s tobom. Ko oće delati, posla ima ko govna. Delal sam v životu sve de se dalo kaj zaslužiti, od zidarije, tesarije, struje, vode, keramike. I ništ me ni bilo sram delati makar sam trgovec i vozač po struki. Sad sam malo v mirovanju zbog zdravlja pa bi se mogel prek tvojih savjeta navčiti i imt popravljati🤣. Ruke zmazati mi nije strano.
 

Najnoviji postovi

Na vrh