• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gradnja farme !

  • Temu pokrenuo Sesva
  • Datum prvog posta

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Branimir 105 s kaže:
Bogec care, kaj ti se nekaj strgalo pa si na forumu u neko kolko tolko normalno vrijeme :D :D :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: znam da ideš rano spavat pa sam se požurio u štali dok ne odeš :D
ma danas mi je posao išao,tj još su dvojica na polju valjaju posijani ljulj, a ja sam gotov za danas, sad dušu odmaram na forumu :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
hvala, nisam skižio ono što si napiso, a na slikama se nevidi baš najbolje šta je
 
H

Hrvoje_Sisak

Guest
Pozdrav
Jel može netko staviti tlocrt štale za 50 krava i skicu farme za uzgoj krava?
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
branimire daj ako si u mogučnosti napiši šta si trebao sve izvadit od papira i gdje sve si po to išao i kolko je okvirno šta šta koštalo, znači da središ sve prije samog kopanja bagera i gradnje štale, a onda kolko dođe koji dio štale, cjene ne moraju bit točne, ali da vidim o kojim se papirima radi i kojim ciframa, hvala :D
 
H

Hrvoje_Sisak

Guest
Branimire puno hvala na slici.
pod skica sam mislio raspored svih hala na farmi.
 
H

Hrvoje_Sisak

Guest
Ajd stavite slike kak štala izgleda iznutra ovaj nacrt mi nikak neide u glavu,šta je ono skroz gore na slici, onaj prazni prostor, ja sam mislio da su štale sa dva reda boksova, između prostor za hranjenje, a iza prostor za čišćenje.
 
H

Hrvoje_Sisak

Guest
Branimir 105 s kaže:
[quote="Hrvoje_Sisak":14krua8f]Ajd stavite slike kak štala izgleda iznutra ovaj nacrt mi nikak neide u glavu,šta je ono skroz gore na slici, onaj prazni prostor, ja sam mislio da su štale sa dva reda boksova, između prostor za hranjenje, a iza prostor za čišćenje.
Gledaj care mislim da si krivo skužio. Ovo ti je nacrt za štalu sa slobodnim držanjem tkzv. lauf štalu. Odozgora prema dolje ti ide ovak: hranidbeni stol, krmna pregrada, prvi blatni hodnik, dva reda ležišta glava na glavu, drugi blatni hodnik i treći red ležišta. Ovo o čemu ti pričaš se meni čini kao štala na vez.[/quote:14krua8f]
Ok,kak se krave tu hrane(gdje se stavlja hrana) i čemu služi ta krmna pregrada?
 
H

Hrvoje_Sisak

Guest
Znači one leže na svojim mjestima, a kad ih ideš hraniti vikneš gablec i one idu do krmne pregrade i gablecuju?
Puno hvala na slici, novi sam u ovom pa neznam sve.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Nema problema kaj si posudil sliku, samo da velim moja štala je malo drugačija, tj ja imam 8 metara manje hranidbenog stola, jer nemam hranidbeni stol uz izmuzište
Vidi se na ovoj slici
Obrisan neispravan link.
 
Na vrh