• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gregoire-Besson

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
ja sam upravo tamo neki dan kupio rotodrljaču i ista je cijena kao i u lateranu.znaš li da je sada agronom glavni zastupnik VN za R. Hvatsku?agronom je svojim kooperantima organizirao odlazak u VN-ovu tvornicu u austriju i mađarsku,kažu mi da će u mađarskoj biti prezentacija strojeva u polju,polazimo u utorak ujutro i vraćamo se u srijedu navečer.kada se vratim bit će slike iz tvornica i sa mađarskih polja.
 
B

Bobo

Guest
Znam zasto je cjena ista kao i u Lateranu, kao i sto znam da nije glavni uvoznik samo za V&N, al nista nije sluzbeno, pa ne smijem dalje pisati nista...
 
B

Bobo

Guest
josip123 kaže:
bobo jel ti brat radi u završju?

Da ne krcimo temu, nastavljamo o ovome preko privatnih poruka...

kad smo kod toge, poslao sam ti odgovor na PP ;)
 
P

PsychQ

Guest
Euromakina ima akciju Bessona na Gudovcu sad
Znaci na prima plugove
3 brazde, puna daska 6500€+pdv sa pretpluznjacima podesiv 12,14,16 coli
4 brazde, puna daska 7300€+pdv sa pretpluznjacima podesiv 12,14,16 coli

Cijena je dobra do bola, pa ono kak se kaze navali narode :D
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
cijena trobražnjaka je super povoljna,da smo dobili nešto veću cijenu za žito taj bi sigurno došao u obzir
 
Z

zekan7711

Guest
josip123 kaže:
cijena trobražnjaka je super povoljna,da smo dobili nešto veću cijenu za žito taj bi sigurno došao u obzir

mozda jos povise cijenu :lol: :lol: :lol: :lol:

nada umire posljednja :!:
 
T

TOMY

Guest
Ima li netko Gregoire-Besson plug uopće? Da napiše kako radi i jel zadovoljan? Koliko je do sad izorao i koliko se plug potrošio?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
po meni je to No1 marka što se tiče plugova i tanjurača jer ipak su osvojili svjetske rekorde sa svojim strojevima,a i ja sam vlasnik GB tanjurače za koju mogu reći da je stvarno fantastična,a i plugovi su im sigurno odlični.
 
H

Hurlimann86

Guest
Dobri su to plugovi.
Imaju ih više farmera u našem kraju i dobro rade, a sad kolko su se potrošili to ne znam.
Samo kad kupuješ treba malo gledati što kupuješ ,a ne da nkupiš plug od 3 brazde , a da je za traktor od 80 ks ,a ti ga vučeš sa 110, onda plug ne radi ljepo jer je premalen za takvu konjažu.
Trebaš kupiti plug da ti odgovara jačini traktora.
 
J

jokapz

Guest
evo i od mene sve pohvale za GB plugove. Masivni su i jaki i odlično rade.
 
T

TOMY

Guest
hvala hurli, josip, joka... Baš sam gledao na njihovoj internet stranici imaju dosta modela i dosta izbora dasaka, te puno raznih opcija... Uz samu čvrstoču pluga po meni je najbitnija stvar izbor daske. E sad, da je to vidjeti uživo kako koja daska radi na različitim tlima...
 
K

KLARUS

Guest
Plugovi su dobri, rezervne dijelove možete nabaviti u firmi Klarus co. - Županja
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
dali se dijelovi mogu nabaviti samo za plugove ili i za ostale GB strojeve?
 

Najnoviji postovi

Na vrh