• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gudovački sajam 2013

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
a kak se vi raspoznajete na sajmu:icon_scratch::icon_scratch: ako nikog nepoznate od prije... MOŽDA dojdem i ja al neznam kak bi vas raspoznal hehe
 
B

Bobo

Guest
Dogovori se na forumu dan-dva prije sajma gdje ce se i u koliko sati okupljati ekipa i to je to...
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
ja imam prsluk od foruma pa ce me svi moc prepoznat he he
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
854
Nosit čemo zastave duginih boja:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Onda će te biti lako prepoznatljivi.
Zastava u ruci,šljiva ispod oka i malo krvi ispod nosa.:icon_kidra::(rofl)::icon_kidra:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
ja imam prsluk od foruma pa ce me svi moc prepoznat he he

Nosio bi i ja da ga imam, vec se stotine puta dogovaralo pa nist od toga. Nije valjda da je cijena u pitanju??
Na sajmu sam pod obavezno prvi dan

farmer dobra ideja ahahahaahaahaaaa
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
a kak se vi raspoznajete na sajmu:icon_scratch::icon_scratch: ako nikog nepoznate od prije... MOŽDA dojdem i ja al neznam kak bi vas raspoznal hehe

Evo,mene ćeš lako prepoznati,to ti bude izgledalo ovako-ide jedna mala plava-metar šezdeset i jedan i pol,osamdesetak kila,pedeset i nešto sitno(g.),to sam ja!!! Isto hehe. :(giggle):
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Evo,mene ćeš lako prepoznati,to ti bude izgledalo ovako-ide jedna mala plava-metar šezdeset i jedan i pol,osamdesetak kila,pedeset i nešto sitno(g.),to sam ja!!! Isto hehe. :(giggle):

Akak si našla onaj jedan i pol to bi nekog moglo zbuniti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Evo,mene ćeš lako prepoznati,to ti bude izgledalo ovako-ide jedna mala plava-metar šezdeset i jedan i pol,osamdesetak kila,pedeset i nešto sitno(g.),to sam ja!!! Isto hehe. :(giggle):
Stani na vagu i obesi metar na leđa, godine nisu važne :(angel)::(angel)::(angel)::(angel):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,502
ja se nadam da stizem,subotu ili nedjelju....
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Evo,mene ćeš lako prepoznati,to ti bude izgledalo ovako-ide jedna mala plava-metar šezdeset i jedan i pol,osamdesetak kila,pedeset i nešto sitno(g.),to sam ja!!! Isto hehe. :(giggle):

ma tebe johabice valjda bi još nekak i prepoznal...ma budem se nekak snašel valjda...samo kaj ja nisam"mali plavi" nego veliki plavi od 187 i kusor...najvjerovatnije u subotu dojdem...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E mali plavi,onda se ionako ne budemo sreli,mi ćemo ići u nedjelju.Ma,ionako smo se vidjeli u mome dvorištu,jel,ali da si bio onaj stariji,sigurno bih te se sjećala,mlade nešto slabo pamtim.Njega se baš sjećam.Trebali ste uzeti kombi i srediti mašinu,kupio ga jedan rom tu blizu nas,već smo se par puta sreli,zadovoljan čovjek.
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
E mali plavi,onda se ionako ne budemo sreli,mi ćemo ići u nedjelju.Ma,ionako smo se vidjeli u mome dvorištu,jel,ali da si bio onaj stariji,sigurno bih te se sjećala,mlade nešto slabo pamtim.Njega se baš sjećam.Trebali ste uzeti kombi i srediti mašinu,kupio ga jedan rom tu blizu nas,već smo se par puta sreli,zadovoljan čovjek.

Johabice onda se valjda budemo sreli da popijemo kavu
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh