• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Herbicidi, insekticidi, pesticidi, fungicidi u ratarstvu

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
Jel kupovao netko mozda herbicide od AgroChem Maksa, konkrentno me zanimaju cijene Tarota, Mustanga i Cyntela 51 WG? Baš je bezveze kaj nemaju nikakav cjenik!
 

KREÅ O

Član
Tu od
10 Lis 2011
Poruka
532
Jel mješao tko Laudis i Equip i u kojem omjeru se mješa ? Na Bayerovoj stranici nema nigdje da se mogu mješati jedan sa drugim. I ak netko ima iskustva sa Laudisom i Equipom da veli nešto.
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
Mislim da se već pričalo da ide 1L Laudisa + 1L Equipa al ja nisam jos radio s tom kombinacijom tak da nisam sto posto siguran :), al volio bih probat ove godine..
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
Sigurno se moze mjesati, a kombinacija je bomba. Ima vise u ovoj temi iz prosle god.
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
adengo najbolje upotrijebiti odmah ZNAČI ujutro pripremaš zemlju u podne siješ predveče špricaš padne rosa i on se aktivira
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Jel mješao tko Laudis i Equip i u kojem omjeru se mješa ? Na Bayerovoj stranici nema nigdje da se mogu mješati jedan sa drugim. I ak netko ima iskustva sa Laudisom i Equipom da veli nešto.

1l Laudis
1l Equip
1dcl Banvel

Nema šanse da išta ostane :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
1l Laudisa+ 1l Equipa je za hektar površine, odlična kombinacija, samo ne čekati predugo, korovi pobjegnu i onda bude malo škakljivo.
Za ral površine 0,6l + 0,6l iste kombinacije :)

Šprical sam lani i predlani sa tom kombinacijom, a budem jedan dio i ove godine.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
moram nabaviti pesticide za 1 hektar kukuruza .
kakva je sitacija oko kupnje i cjene istih u sloveniji , znači hrvat kupuje u sloveniji?

drugo pitanje je kakve su cjene i problemi na granici kupnjepesticida u BiH ?

U Sloveniji bi se trebalo legalno kupovati jer su u EU ko i mi, a koliko znam kod njih ne trebaju nikakvi ispiti za špricanje, jedino je pitanje cijene.
 

maschio

Član
Tu od
17 Sij 2015
Poruka
464
Decki sta ak na hussar padne kisa za 20-24sata od primjene?
Jek bolje djeluje ak padne kisa ili ak ne padne?
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Kada si prskao sa hussarom,ja sam u srijedu pred večer jer sam čekao da se vjetar smiri....

Hussar : gotova kombinacija koja suzbija uskolisne i širokolisne korove,fleksibilan,siguran i jednostavan za korištenje,a za optimalan učinak preporuča se dodatak okvašivača,nakon tretmana sa Hussarom u roku od 24h temperature ne smiju pasti ispod 0¨C,već 2 sata nakon primjene otporan je na ispiranje kišom,sadrži zaštitnu tvar,može se miješati sa fungicidima,može se na istoj površini primijeniti samo jednom u vegetaciji....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Špricao danas sa ADENGO-m,i piše da treba trošit 500l/ha vode...
Zanima me šta mislite o tako velikoj potrošnji vode,dali bi se to moglo smanjit na 250-300,jer ovo mi previše izgleda..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sutra se nadam da budem završio Leško špricu, pa budem ju otišao testirat, mislim da bi morala 300l vode na ral bacit s 04 diznama, to bi onda trebalo biti tih 500l na hektar za Adengo uredu. Isto budemo s njim špricali.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,894
@ marko i kolko si trosil lit vode??

Sve prskam u post tretmanu i trosim 150-160l/ha i tako manju kolicine vode nadoknadjujem okvasivacem.
 

Gegic

Član
Tu od
12 Velj 2016
Poruka
226
Koliko ste placali litru adenga

Poslano sa mog ZTE Blade L2 koristeći Tapatalk
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Trošio sam tih 500l/ha...
Za ubuduće planiram smanjit na tih 300 ili čak 250...
 

Najnoviji postovi

Na vrh