• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hidraulični top-link

J

Johnny

Guest
nisam ih zvao,mada oni samo prave klipove po zelji,ali meni bi prvenstveno trebao originalni hidro toplink kao ovaj na slici od breze,pa me zanima gde toga ima u hr? cuo sam za firmu se-kra ali tamo ima samo onim malih,a meni treba ovaj veci i duzine koju sam naveo u predhodnom postu,a vi hrvati sigurno znate gde to jos ima i ko to moze da nabavi po porudzbini?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
u se-kri imaju kakve hoces,od kategorije 1 do kategorije 3.
pretpostvljam da ti treba za tvog case-a. onda znači kategorija 2.
Cijena mu je oko 2 000 kuna,tj cca 270€.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
nisam ih zvao,mada oni samo prave klipove po zelji,ali meni bi prvenstveno trebao originalni hidro toplink kao ovaj na slici od breze,pa me zanima gde toga ima u hr? cuo sam za firmu se-kra ali tamo ima samo onim malih,a meni treba ovaj veci i duzine koju sam naveo u predhodnom postu,a vi hrvati sigurno znate gde to jos ima i ko to moze da nabavi po porudzbini?

Ima ih u okolici Križevaca u: PSC Ferenčak, Trgoagencija, Traktor servis, Hidrospoj, Jakopic....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ali su tamo preskupi,vec sam dosao do te informacije,ovaj naprimer kosta oko 470e ili 2500kuna + jos carina i prevoz izasao bi preko 550
http://www.trgo-agencija.hr/detalji...oluga-hidraulicna-fi-32-32-l-641-921-ama.aspx

ili ako nenadjem takav do 300e onda cu dat nekome da mi napravi hidro toplink sa blok ventilom,ja cu dati kopce sa starog toplinga a klip ce napraviti majstor
Nije istina...

470eura je 3547.51 kuna tečaj na današnji dan..

A ovaj toplink s linka gore dođe 337eura...
 
J

Johnny

Guest
Nije istina...

470eura je 3547.51 kuna tečaj na današnji dan..

A ovaj toplink s linka gore dođe 337eura...


ali ipak je to mnogo novaca,ja mislim da se moze naci i jeftinije u toj kategoriji
,ili ga jednostavno napraviti i nece izaci preko 200e
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ali ipak je to mnogo novaca,ja mislim da se moze naci i jeftinije u toj kategoriji
,ili ga jednostavno napraviti i nece izaci preko 200e

Pa jel nema u Srbiji to za kupit u originalu??

Neka trgovina koja drži poljoprivredne dijelove?
 
J

Johnny

Guest
ima neki diler iz sabca koji zastupa firmu agrimex,probacu preko njega nabavtit
 
J

Johnny

Guest
Johny jer si ti kupio hidro topling ili samo planiras?

da,narucio sam takj toplink iz italije preko jedne firme iz sabca,i treba da mi stigne krajem februara.
bice slika kad stigne
 
M

miroslav k

Guest
da,narucio sam takj toplink iz italije preko jedne firme iz sabca,i treba da mi stigne krajem februara.
bice slika kad stigne
dobro si uradio, neces se kajati, nisi ni svestan koliko je to dobra stvar. govorim ti iz iskustva
 

Toni_montana

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
90
hidraulična poteznica

Imam jedno pitanje za Vas koji znate;
Jel bi poteznica radila kad bi izvadio ovaj komad i prikopčio crijeva svaki na jednu stranu. Jer navario sam si na takav cilindar sa svake strane ona oka,a neznam kaj je to u crvenom krugu. Kak se zove taj komad i gdje ga nabaviti ako ne radi bez toga.
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A to ti je takozvana "kocka", a bez nje ti nebude baš najbolje funkcionirao dvoradni cilindar, pošto ona drži pod tlakom cilindar u kojem ga položaju ostaviš, odnosno da ti ga opterečenje nemože izvuči/uvuči...nadam se da sam dobro objasnio...

Ja mislim da bi moglo i bez nje u situacijama gdje se cilindar konstano uvlači ili izvlači (npr utovarivači i sl.) ali kod plugova okretača ili u tvom slučaju TOP-LINKA bez nje nebi funkcioniralo. Ona ti je ko neka vrsta ventila.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Imam jedno pitanje za Vas koji znate;
Jel bi poteznica radila kad bi izvadio ovaj komad i prikopčio crijeva svaki na jednu stranu. Jer navario sam si na takav cilindar sa svake strane ona oka,a neznam kaj je to u crvenom krugu. Kak se zove taj komad i gdje ga nabaviti ako ne radi bez toga.
Da ga ne treba ne bi ga bilo .
Evo jedan takav ventil isprd mene na stolu...javi seeeee
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da ga ne treba ne bi ga bilo .
Evo jedan takav ventil isprd mene na stolu...javi seeeee

Puknuti pitanje za tebe...
Imam mali dvoradni cilindar i budem ga postavil na izlaznu ruku silokombajna, znači funkcija mu bude da zakreče lijevo i desno ruku. Nikakvo opterečenje.

Cilindar je skinut s nekog malog kombajna i nije u originalu imal nikakvu kocku na sebi, pitanje je dal bude on normalno funkcioniral ko dvoradni kad ga s ručicom iz traktora uvlačim ili izvlačim???
S njega idu direkt dva crijeva na dvoradni priključak na traktoru.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti pitanje za tebe...
Imam mali dvoradni cilindar i budem ga postavil na izlaznu ruku silokombajna, znači funkcija mu bude da zakreče lijevo i desno ruku. Nikakvo opterečenje.

Cilindar je skinut s nekog malog kombajna i nije u originalu imal nikakvu kocku na sebi, pitanje je dal bude on normalno funkcioniral ko dvoradni kad ga s ručicom iz traktora uvlačim ili izvlačim???
S njega idu direkt dva crijeva na dvoradni priključak na traktoru.
Sve bude radilo kako si opisao ako je cilindar dvoradni ..
 

Najnoviji postovi

Na vrh