• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Higijena staje i mužnje krava

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Koristim Genox već duže vrijeme i stvarno sam zadovoljna. Kupujem ga u Kc, u jednoj poljoapoteci. Ako ga nema u maloprodaji, zašto ne kontaktiraš proizvođača i jednostavno naručiš? Njime perem sve, dezinficiram vimena i opremu i nemam nikad nikakvih problema. Prije toga sam koristila kiseline, lužine...nije bilo ni tada problema, ali je sve to jedna skupa gnjavaža za ovako nisku cijenu mlijeka. Ova solucija je najjednostavnija i najjeftinija.
Dali Genox koristiš za pranje kao nekakav deterdžent ili samo za dezinfekciju nakon pranja? Na koji način ga koristiš za dezinfekciju vimena i dali ga koristiš prije muže pri pranju ili nakon muže za tzv. konzerviranje?
 
M

MOCO

Guest
gume, gumice i cijevi za mlijeko mijenjati 2x godišnje, posebno sisne gume jer one od kemikalija postanu hrapave iznutri i tu je raj za mikroorganizme, a sad je još i zatoplilo
ja sam prije 2 mj. sve mijenjao i odmah su mi se to pokazalo u analizi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Genox ti je univerzalan,kao sto je i navedeno na njihovim stranicama....mozes ga koristit i za muznu opremu, kante pa tako i vime prije muze.Dok sam ga imao mogucnost koristir bio sam prezadovoljan(E klasa) i za mene kao manjeg proizvodjaca bio je idealan...Izmedjuostalog sve ti pise o proizvodu na stranica.ma Aquagena....,od purimjene,doziranja.......
 

zvončica

Član
Tu od
26 Ruj 2012
Poruka
156
Dali Genox koristiš za pranje kao nekakav deterdžent ili samo za dezinfekciju nakon pranja? Na koji način ga koristiš za dezinfekciju vimena i dali ga koristiš prije muže pri pranju ili nakon muže za tzv. konzerviranje?

Za pranje strojeva koristim poseban deterdžent koji uzimam od mljekare. Nije skup i imam ga dugo. Genox koristim za dezinfekciju svega ostalog, na kraju mužnje isperem strojeve vrućom vodom u koju stavim Genox, vimena također dezinficiram prije mužnje, poslije mužnje ne koristim ništa. Genox se može stavljati u hladnu ili vruću vodu, nije jak, ne nagriza kožu i ne ostavlja nikakve tragove u mlijeku.
 

Najnoviji postovi

Na vrh