• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Psss...samo da vam kazem,mozda ce vam tribati lopate za snijeg,na vama je. 👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
I mojoj majci je bila prognoza da bu rodila inteligentnog sina,no ispal je samo telegentan. :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,075
Ovo isto može u bajku jer se događa jednom u 1000 godina i to više nebumo doživeli nikad.

Danas smo svi jednako stari.
Zbroji godine starosti + godinu rođenja.
Rezultat je 2021.
Sretan rođkas :ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jbg
Svjet ide naprijed!
Kak su pčelice, zuje kaj?
Jucer sam ih pogledal,samo jedna bila vani(na nekih plus sedam),valjda su dobro,mada sam izoliral sve strane osim ulaza sa stiroporom,nisam siguran da san dobro napravil. :unsure:
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,268
Ovo isto može u bajku jer se događa jednom u 1000 godina i to više nebumo doživeli nikad.

Danas smo svi jednako stari.
Zbroji godine starosti + godinu rođenja.
Rezultat je 2021.
Sretan rođkas :ppozdrav:
Rekao bih da smo tako svake godine🙃🙃🙃🙃
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,684
Moguče, ali juče je bil dan koji od nas više niko nikad nebu doživel.
21 dan
21 godine
21 stolječa
21 sat
21 minuta
21 sekunda
Ko je bil pametan nazdravil je u to vrijeme :ppozdrav:
Kakve ti statistike vodiš 🤣
Al svaka čast, treba toga biti svjestan
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,798
Zapravo, još je bilo zanimljivije prije 9 godina:
20.12.2012. u 20:12:20
Jednako, s koje god strane čitaš parove bojki ;)
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,551
a to ti je subjektivan doživljaj, jer svaka civilizacija koja iole drži do sebe, ima svoje računanje vremena...🤭
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji Helmiti(Balkanci)moja luda glavica ima mnoga pitanja i odgovori polako dolaze.
Svima nama je prodana jedna lijepa Bajka Morona.U toj Bajci ako se svi ljudi blagoslove tri puta,postace besmrtni,nije to tako lose da je istinito.:unsure:
Dali je,hm,hm ako racunam na papiru ovo je neostvarljivo pa pocnimo.
Ako zivi na zemlji 7,8milijardi ljudi x3 je 24 milijarde blagoslova.Ako svake sekunde se proizvede jedan u 5 kompanija po 5 tvornica iznosi:25x3600sek(sat)=90 000 ogroman broj.Pomnozimo sa 24 sata= 2 160 000 vrlo mnogo pa neka je 360 dana to vam je 777 600 000 u godini dana.
Po toj logici treba 10g za prizvodnju jednog blagoslova po covjeku ili 30g za tri puta.:hahah:
Dali su onda vec poceli prije 10g, da proizvode taj blagoslov i trebace im jos 20g.
Hm,hm,nesto mi smrdi ova Bajka,moje Bajke su uvjerljivije...more se pjeni jeebe se meni.

ps.zakljucak,slusajte hoteline Bajke mozda dobijete od mene Blagoslov 👨‍🌾
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,554
Ok računica samo kaj se ne proizvode u 5 tvornica nego 55 i ima ih 17 vrsta… Tad da “prc Milojka”… 😉
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Odkuda ti znas kolega koliko tvornica proizvodi,uostalom ovo je racunica brez praznog hoda(bez praznika i ful gas tri smjene).Nesto se tu drugo sprema,isplivace istina,niste jos spremni za ono sto se sprema. 🤫
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh