• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo živo moji
Helmiti,evo sada sam na moru dolina Neretve,došao u berbu Mandarina i Maslina.Opet me zajeebal kronometar,no biće nešto,popodne u planu kupanje ako nebu gužve na plaži. :unsure:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo Helmiti,evo maloprija stigao sa mora,put presao brez problema,Jarilo sijalo cijelim putem a zlocinci prskali nebo ko ludi,djabe vam novci moji sinovci ja ipak varam malo bolje,nemaju rezultata,ljudi zdravi i veseli idemo dalje.Nastaru godinu se okupo u moru,jedan od malobrojnih sto to uradili na staru godinu,na Novu godinu radno-berba Mandarina,opet me zajeebo kronometar zakasnio misec dana.Nevolim ovu tehniku pa nestavljam video al ima ko oce na mojm FB profilu sve javno.Za sada toliko inace dolaze zanimljiva vremena i istine. 👨‍🌾 🙃
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Darko Secan-moj profil na FB.
Za snijeg razmisljam za sredinu Januara:unsure:,no to ce biti odluka vise ljudi,javicu vam al vi se pripremajte. 🙃
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,535
Meni trenutno paše ovak toplo vreme jer imam pšenice kaj je kasno sijana pa sad lepo niće. Ako more još barem tjedan dana 10-15*C. Zahvaljujem unaprijed.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
E moj kolega,poceli su na Balkanu u aprilu 2012g.,nisam ni ja to primjetio tada,ima znanstvenika koji jesu,ogledaj podcast Velebit-znanstvenik Kemic govori o tome brez ustrucavanja,ima hrabrih i skolovanih ljudi koji to prate godinama. 🤫
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Darko Secan-moj profil na FB.
Šteta kaj si onaj video od juče zrezal, u njemu smo mogli čuti prekrasno narječje kojim je gospođa pripovedala 🤭 🤭
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Muha naj ga jeebat,kcer me se htjela odreci,napala me ko Crvena Armija Berlin :hahah: ,al cuvam original,nisan zmija da skrivam noge.
Nego sada ozbiljnije teme,evo kodmene ja rastjerao ove oblake,to je piickin dim,zagrijavanje.
Ovako stvari stoje,napomenuo sam velike kolicine snijega,zelim vase misljenje-vase zelje da se ne svadjamo.
Vjerujem da je velika vecina vas protiv ovog antisistema i da ga zele srusiti,onaj stari sistem u Jugi je ipak brinuo o ljudima i ljudskosti.
Znala su se pravila igre,bilo je sigurnosti,pravde,sigurnoga trzista i vjerovalo se na rijec,Banke te nisu pljackale,direktoru poduzeca si mogao na zboru radnih ljudi reci:Druze direktore nisi u pravu.
Nije sve bilo bajno al je Socijalizam bio puno posteniji,sigurniji jednostavno ljudskiji,znam da medju nama ima pingvina koji se neslazu sa mnome al....more se pjeni jeebe se meni.
Dakle,ovaj antistem je protiv ljudi i stvorili su ga zlotvori,uhljebi,manipulatori i lopine za sebe,pa valjda vam je to sada ocito.
Treba nam sistem a ne ovaj antisistem,ali kako brez kapi prolivene krvi kao sto je predlagao Francetic,nije lako i njega zatvorise jer im bijase prijetnja.
Moja ideja je njihovim oruzjem,manipulacijom vremena,zato razmisljam velikim snijegom da sve stane i zvjeri ostave tragove.Ako se odlucite da ih se tako rijesimo(bez krvi)tako ce i biti,ako stvar prepustimo tvorcu on ce dozvoliti jos vecu stegu,urusavanje banaka,nestanak novca,hrane energije i na kraju ucinice po svojemu,na koji nacin to nije poznato ni meni.
Vi suodlucujete,postanite hrabri ne budite vise piickice,iznesite svoju SLOBODNU volju.👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ma nije mi to cer pricala,to je bila rasprava sa skvo na videu,kcer je ogledala kao i citav FB kodmene je skoro sve javno,valjda ti je sada sve jasno.
Maloprije stigao iz lokalne Apoteke,naravno brez brnjice,hrabro glasno i jasno branio svoj stav pred apotekarom,stvarno sam razocaran u danasnju omladinu,mi smo nekad bili smjeliji.
Razmisljam dali da video postavim na FB,na VK mome profilu vec se vrti,mogu ga poslati nekome od vas na FB pa da ga vi objavite iskljucivo 🤫na ovome forumu,mene se neda stime zajeebavat. 👨‍🌾
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,058
Ma nije mi to cer pricala,to je bila rasprava sa skvo na videu,kcer je ogledala kao i citav FB kodmene je skoro sve javno,valjda ti je sada sve jasno.
Na gospu sam i mislil kak je lepo pripovedala ;)

Zakaj skoro?, kod mene sve javno.
A imam i više prijatelja nego ti 🤭
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Nemam to ja,nego majkin dobar prijatelj Vodanovic,a sto se tice Mandarina ima ih kolliko oces kao i neubranih Maslina.Ovaj antisistem ubija "Djecu Zemlje" i to namjerno,zato cemo i da ga srusimo,ja sam svoj prijedlog obznania u danasnjem postu,cekam na vase odluke. 👨‍🌾
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,549
ja danas nabral prikolicu repe i korabe...zdebljala zbog jake zime...
pa mi treba još tjedan-dva lijepog vremena, moram još to oprat i prodat...pa još malo brat...a imam i rone, bum i nju moral... 🤭
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh