• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Brate Darijus,bumo trampu napravili,ti meni repu ukiseljenu ja tebi vreme napravim,lova bu i tak ubrzo propala jer smo slobodni dok je ima.Oni nama oce bodove i brojeve nametnut,nek si jeebu mater banda prokleta fasisticka,kraj im je blizu. 🙃 👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo danas se vozil gor,dol,AT,HR.Bio u banci u Gracu,mala rasprava sa Securyti damom zbog maske,sve dobro završilo po nju.Ima objava na mom FB i VK profilu.Poslije svratio kod prijatelja na Vilijamku u Ptuju i ugodan razgovor.Sada se zaliva pastrva,no moram reć da je moja hotela bolja.:ppozdrav:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi i Balkanci,evo me opet nakon nekog vremena.Primjecujem da moja molba PRESTANIMO MRZITI LJUDE djeluje,stvarno je i vrijeme te dosta vrijedjanja i razdvajanja, inace ce nas globalisti pomesti.
U Utorak na sajmu v Cakovcu,parkiram izlazim iz auta i ko iz akcijskog filma,nedaleko mene se parkira auto s Carinskim sluzbenicima.Izasli oni na brzinu(dvije zenske i dva muska)i odmah me pita curica vozacku i prometnu,posto imam austrijski auto.
Kazem da moram da razmislim hocu li pokazati ili ne,pita me mladic kak to mislim,pa fino imam Slobodnu Volju i ja odlucujem,on veli da po vise zakona moram i da imaju vise ovlasti neg Mup.
Opet mu velim da ja odlucujem,on da ima drugih nacina da to sprovedu,znam velim ja pomocu sile ali necu se svama raspravljat vec cu Dobrovoljno pokazat.
Dok su to oni citali,pitam vozaca zasto mu auto radi i brezpotrebno zagadjuje,on suti i gleda proc a nas bi zajeebavali zbog toga velim ja.
Zenska pitala dal preko radim i kad sam zadnji put dosel u Lijepu nasu,odgovorim posteno ona jos da papire onom vozacu da pogleda,ovaj to malo okrenuo u rukama te mi vrati papire brez rijeci.Ja im zahvalim i pozelim sretan dan,sluzbenica mi odgovori istom zeljom.
Poslije sam disel v Birtiju s kolegom Stefom koji tam prodaje i uzel jednu musku porciju graha,malo sam se razocaral v grah,previse mesa a premalo graha,da nije mozda grah skuplji. :unsure:
Kasnije posjetio kcer i moje pingvine,uspit uzel tri klila hajdinske kase(heljde) i kuci pjevajuci.
Jucer bio u blitz posjeti fasisticke AT,uzeo kolegi vrecice za ind. usisivac u servisu Framulus te ponudu za nov usisivac(on je parketar,stavio sam video na FB)naravno brez maske i kljovid potvrde.
Ipak ima pametnih ljudi,nisu svi potpali pod ovu histeriju i obmane,hvala nasem Stvoritelju sto smo prestali mrziti ljude.
Sada druga stvar:🤫
U Republici Srbiji bi se trebao odrzati referendum za promjene ustava,te promjene su gotova stvar jer glasa 1.8 mil. preminulih s pravom glasa,zele opet nasamariti ljude.
Ako promjene prodju automatski se priznaje Kosovo a fucic ce se vaditi da je to volja naroda,uz te promjene krece stampedo na gradjane,ostace brez svega.
Stoga:
Draga braco Srbi,izadjite u Nedjelju i ostale dane te podrzite konacno svoju privremenu Narodnu Skupstinu i privremenu Narodnu Vladu koje su Ustavno i pravno izglasane 16.06.2020g iliti 7528ljeta gospodnjeg.
Mnogi od vas nemaju pojma o tome,popratite kanal na YTubu Dostojni Srbije i uzmite SLOBODU u svoje ruke.
Nebojte se imate podrsku sa citava Balkana i sire,o vama ovisi i nasa sloboda jer tada dolazi Domino efekt.

ps. mi cemo se boriti da imate prekrasno vrijeme🤫
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Staroslavenskom a ne nametnutom vatikanskom,istine buju polako isplivavale. 🙃
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,546
a jel ima i taj "prije nove ere i poslije"...
jer mi je malo nevjerojatno da su slaveni samo 7528. godina star narod...
i kaj je bilo tada, da se od te godine računa... :unsure:
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Čitao sam nešto o tome i ako se dobro sjećam Slaveni su računali vrijeme od stvaranja primirja između zaraćenih drevnih civilizacija daleko naprednijih od naše.. Znači kad je rat završio nastao je mir i tzv stvaranje svijeta prije 7528g a onda su židovi tu upleli svoje prste i ostatak znate.
E da i stari Slaveni nisu imali subotu nego tjedan od 6 dana.
Ako sam krivo informiran neka me @hotela ispravi.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Jos mi nisu poznate sve cinjenice,mozda je nekima poznato da je na prostorima oko Dunava u Srbiji bila Vincanska kultura,navodno najstarija u Evropi,ima tu i piramida u Bosni,jos cekamo odgovore al neko ih skriva,zasto?,Majama je takodjer zavrsio kalendar 2012g.,tj.zavrsilo je to doba jer je doslo Novo,bit ce veselo.
Godina je takodjer imala 13mjeseci po 28 dana.
Ima na internetu Starovedskih knjiga i znanja,meni se neda citati,Indijske Vede su nastale kasnije a imate dosta cudnih neobjasnjivih figura i skulptura na hramovima po Aziji,kao i svijetu,no morate imati otvoren um.;)
 
Posljednje uređivanje:

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo dragi forumasi,opet se javljam nakon vecere i dva gemista moje rajske hotele.Evo upravo izmeril temp.38.1 ali sjedim samo u potkosulji jer samo osjecam malo u glavici,ne da me saka Taysona pogladila vec ko da me Seve kusnula.Inace sam odlicno a zakaj,pa mene ne jeebe njihova panika od kljovida,malo kasljem i imam fini promukel glas,mogel bum Kalembera popevati.
Znaci sve OK. a zutra se ravnam popodne v sumu malo razgibavanja,priroda je sve stvorila da imamo zdravo tijelo u zdravom duhu,no bil gatesic nam govori drukcije i onaj nas vrtni patuljak.
Mi smo Helmiti,ludi Balkanci i sada krece nase budjenje,citavi svijet bu to osjetil,mi smo hrabri i zilavi ljudi.:ppozdrav:
Ove nase nemoralne spodobe strani sluge,petokolonasi su gotovi i vec polako okrecu kapute,evo G. Lauc dolazi k pameti onaj Djikic se skril u misju rupu,al neka svi budu dobili po prstima a i treba nam bu v rudnicima radna snaga,ha,ha,ha.
Jos jednom dragi sinovi livada,suma i oranica NEBOJTE SE,dolazi nase vrijeme i Stvoritelj se tome veseli. 👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega mikke,to obavezno i to ne kaj god.
Napravil sam ljekovitu od Vodke i cesnjaka po jednom receptu od bioenergeticara.
U staklenku otrijebis cesnjak,ali nikako metalnim nozem(ja sam zeznul i druga tura mi cesnjak pozelenil u staklenci)znaci ili plastikom,keramikom,drvetom.Zalijes Vodkom-ne rakijom,da prekrije cesnjak,sacekas mozda mjesec-dva da postane fina zuta boja i uzdravlje,mores i cesnjak pojest ako ti nesmeta. 👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,dobro vam jutro!
Jutro i jeste dobro,valjda ce i dan, zato hvala svima koji ste u mislima sa bracom Srbima i njihovom borbom.
Prije par dana sam vas zamolio da im pomognemo molitvom a moze i kuvanjem,znate cega,netko je uslisao nase molitve i imamo prekrasan dan.
Nadam se da ce braca Srbi konacno ovih dana razbiti iluziju i lazi te konacno podrzati svoju Privremenu Narodnu Skupstinu i Vladu.
Narod Italije je zahvaljujuci nekome imao jucer takodjer prekrasno vrijeme i izasao na ulice,te glasno i jasno rekao DOSTA JE.
Dali je i nama dosta ove tiranije,ne primjecijem bas da ljudi zele izaci iz ovoga antisistema,pa neka tako bude,imamo SLOBODNU VOLJU,no prihvatimo onda i posljedice.Ako nam ove afere koje dnevno izlaze nisu otvorile oci,a bice ih ohoho jos,onda smo zadovljni ovim stanjem te prihvatimo posljedice.
Naravno ima ina sve vise koji ovu tiraniju ne prihvacamo i glasno kazemo NE.

ps.uzivajte u suncanu danu,tko zna sto dolazi 👨‍🌾
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Ima u narodu volje za promjenom, ali nemaju povjerenja zasad u nikog novog tko bi nas vodio. U konkretnom slučaju demokracija pokazuje svoje nedostatke.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
To I jeste problem i nas kriz,ocekujemo nekoga.
Pa nas Stvoritelj nam je dao kroz volju svoju,SLOBODNU VOLJU i mi odlucujemo kako je koristiti a on ce to postivati,nece on pogaziti svoju odluku.
Zato smo tisucljecima zatupljivani da nesto ocekujemo i ne budemo kreatori svojih zivota a sve je u nama,mi to ne trazimo.
Ali krenulo je,ljudi osjecaju da je krenulo no jos neznaju kako da se oslobode,NEBOJTE SE i postanite "ludi" ne vjerujte nikome samo sebi,ne glupom EGU vec svojoj dusi.
Vodi se borba da vam oduzmu dusu,njima nisu potrebni ljudi vec BIO3OBOTI,cemu morona,kljovid putovnice jos tome digitalne,za vasu slobodu,ma dajte nejte.
Toliko za sada,al razmislite dok jos smijete slobodno razmisljati. 👨‍🌾
 
  • Like
Reactions: ZJ

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Nekako mislim da svaki narod ima neke svoje specifične osobine i one utječu na razvoj tog naroda kao države. Tamo na bliskom istoku su ratoborni i neće jos neko vrijeme imati mira. Japanci su preozbiljni i to se odražava i na njihovoj državi. Nijemci su hladni i suzdržani. Mi smo dosta opušteni, nismo nešto previše odgovorni i moralni, stoga i na kraju imamo takvu državu kakvu imamo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,707
@damirko, u navedenim zemljama živi se da bi se radilo, a pri nama se radi da bi se živjelo.
Globalizam želi od nas napraviti ”Japance”. Još jedna iluzija… Čemu?
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,426
Nije ovo kod nas "radi se da bi se živjelo", kod nas je divlji zapad, kod nas se bori da bi se živjelo... A često se borimo na tuđi račun i preko veze ili politike. Istina je da japanci žive da bi radili. Ali oni su pri kraju te faze, oni su prošli davno ono što mi sad prolazimo, i oni će jednog dana doći do toga da rade da bi živjeli. To je evolucija u kojoj mi još uvijek stojimo na začelju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh