• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
To je evolucija u kojoj mi još uvijek stojimo na začelju.
Hm,hm nas prijatelj kaze Evolucija,ja bih ovo nazval pravim imenom Devolucija,pa mi tisucama iliti iljadama godina idemo u tome smjeru.
Dali smo ikada bili odvojeniji od prirode,ljudi,stvoritelja, kao u sadasnja vremena,dali jos uvijek vrijedi neciji stisak ruke kao ugovor i gotova stvar,uostalom sto je to stisak ruke kada se to brani.
Zar se jos uvijek bojite govoriti GLASNO,HRABRO i JASNO,pa mi na Balkanu imamo napredniji VOKABULAR nego citav truli zapad,oni nemogu izgovoriti nekoja slova.
Predugo nas gazi njihova i vatikanska cizma,nevjerujete,ajte se zapitajte u dubini srca,EU,NATO sve same macehe,zele nas raseliti,opljackati, zatrti.Al nece moci ove noci,neko kazase;Ko bil gor ,sad je dol.
Prisjetimo se dragi ljudi nasih starih Narodnih poslovica i ucimo iz njih,to je pravo istinsko ucenje a ne sto nam zlotvori serviraju.
Krocimo hrabro nasim putem ka Velikoj,golemoj Panslaveniji od Portugala do Japana,tako je zapisano,tako ce i da bude a oni to znaju. 👨‍🌾
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
... Ali oni su pri kraju te faze, oni su prošli davno ono što mi sad prolazimo, i oni će jednog dana doći do toga da rade da bi živjeli. To je evolucija u kojoj mi još uvijek stojimo na začelju.
Nismo mi na začelju, već ispred njih. Politika nam "trubi" da smo na začelju je ;)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262

Ha,ha,ha,naucil me sinek kak da objavim.
Ovi ljudi su o tome govorili vec 2012g. dok smo mi debelo spali dragi moji forumasi,ustajte lijencine i uzmimo konacno svoju SLOBODU.
Odavna vas upozoravam da gledate u nebo i ispred sebe,ne ktlu vi niste robovi vec Stvoriteljeva djeca, NEBOJTE SE,imate SLOBODNU VOLJU kroz volju Stvoritelja i nitko nema prravo da vam je uskracuje,onaj koji si to uzme za pravo snosit ce posljedice jer tako bijase volja njegova. 👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,Engleska policija obavjestena,kada ce nasa. 👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Neznam,ja sam doma,drugi tjedan idem gore.Mozda ima ludjaka koji ga budu napravili,po pot 👨‍🌾 rebi.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A-haaa!!!!!!

Dečkovi, ne se za.ebavati, put pod noge i odmah na piku!
Odmah prvu, drugu i buster - sigurno je sigurno. :hahah:



Muškarac tvrdi da mu se penis zbog COVID-a smanjio 3,5 cm ...


Modovi, ima li negdje brojač koliko puta se otvori link, da vidimo koliko će se puta otvoriti ovaj:
Muškarac tvrdi da mu se penis zbog COVID-a smanjio 3,5 cm. Urolozi: "Moguće je"
Muškarac tvrdi da mu se penis zbog COVID-a smanjio 3,5 cm. Urolozi: "Moguće je"
Muškarac tvrdi da mu se penis zbog COVID-a smanjio 3,5 cm. Urolozi: "Moguće je"

:)
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
A-haaa!!!!!!

Dečkovi, ne se za.ebavati, put pod noge i odmah na piku!
Odmah prvu, drugu i buster - sigurno je sigurno. :hahah:



Muškarac tvrdi da mu se penis zbog COVID-a smanjio 3,5 cm ...


Modovi, ima li negdje brojač koliko puta se otvori link, da vidimo koliko će se puta otvoriti ovaj:
Muškarac tvrdi da mu se penis zbog COVID-a smanjio 3,5 cm. Urolozi: "Moguće je"
Muškarac tvrdi da mu se penis zbog COVID-a smanjio 3,5 cm. Urolozi: "Moguće je"
Muškarac tvrdi da mu se penis zbog COVID-a smanjio 3,5 cm. Urolozi: "Moguće je"

:)
Sada je meni jasno,zakaj me skoro sve susjede toliko zaljubljeno gledaju. :hahah: :hahah:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Ma ne,ak buju se po strti put pikali imal bum najvecega v vulici,ha,ha,ha,zato ni skvo galamila na mene pred neki dan. :hahah: :hahah: 🙃
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,910
A,radi toga je to, ja se ujutro na wc-u držim jednom rukom za zid,a drugom ga tišćem dole.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
A,radi toga je to, ja se ujutro na wc-u držim jednom rukom za zid,a drugom ga tišćem dole.
Još koja godina pa buš tiskal gore ;) :ROFLMAO:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Samo za bracu Srbe,uvjerite se da vec 9dana stoje i cekaju na vas,nitko ih ne tjera niti moze otjerati odatle,provjerite zasto. 🤫

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
@hotela, nemoj sanjati o jugi...
Od početka je bila na krivo nasađena. Da se nije raspala onda, bi sada.
Vidiš kak zapad potiče rat u Ukrajini...da bi dobili još jednu zemlju u kolonijalni zagrljaj...a Ukrajina je bila žitnica Europe.
Iskreno, bolje je za Ukrajinu da ih Rusi zgaze vojskom nego da im amer. kolonijalisti dovedu "demokraciju".
Nas male ljude se ionak ne pita.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh