• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hoteline i ostale bajke

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,547
svašta lijepo su napisali o navodnjavanju, osim što su zaboravili napisati cijenu te usluge...
 
  • Like
Reactions: ZJ

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo zivo moji forumasi,evo me opet g.odmor proso,nazalost nece mi videove objaviti.Ko im jeebe mater i koscejskoj tehnologiji,nekaj pisu ne eng. a ja snjime nisam u najboljim odnosima.Citam ode Mislav samo neznam dal od fajzera ili cia-nato tehnologije.Nazalost bice jos mnogo sranja dok se ljudi ne probude,love trampa,nacisti gadjaju nukleaarku al je braca rusi dobro brane.
Vidim bio neki osvrt druga plusa na moje pisanje,znam ja dobro da smo mi (balkanci)prodali amerima svemirski program,cak i tehnologiju prvih kompjutora al necu vas time zamarati itako su za vas vecinu to bajke i price,teorije zavjere.Kolega plus ili druze,kako ti volja,ja sam ponosni Balkanac,luda glava,bolje me se mani i cuvaj ili pozovi na gemist,osjecam da pravis dobro vino,volja je tvoja.Nemoj mislit da se ljutim natebe,zajeebo sam ja svoj ego i sada slusa i suti.


:ppozdrav: 👨‍🌾
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Dragi ljudi,zahvaljujte Stvoritelju na miru,samo toliko,netreba vise nista da kazem,valjda vam je svima jasno zasto. 🙏 🙏 🙏
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
nacisti gadjaju nukleaarku al je braca rusi dobro brane.
Vidim bio neki osvrt druga plusa na moje pisanje,znam ja dobro da smo mi (balkanci)prodali amerima svemirski program,cak i tehnologiju prvih kompjutora al necu vas time zamarati itako su za vas vecinu to bajke i price,teorije zavjere.Kolega plus ili druze,kako ti volja,ja sam ponosni Balkanac,luda glava,bolje me se mani i cuvaj ili pozovi na gemist,osjecam da pravis dobro vino,volja je tvoja.Nemoj mislit da se ljutim natebe,zajeebo sam ja svoj ego i sada slusa i suti.


:ppozdrav: 👨‍🌾
Ovo prvo tvoje napisano ja ne kužim, ja sam čvrsto uvjeren da su Rusi okupatori u Ukrajini.

Meni ti je oko kolega, ili drugova baš svejedno.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,523
Nisam ni sumnjal da bude doktor opće prakse Hotela povezal smrt Mislava Bage sa pfizerom. Izgleda da sam vidovit… Žalosno je da se smrt mladog čovjeka koristi za idiotsku propagandu…
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,778
Pošto doma "sputan", na korona partiju, ne bavim se kuhanjem octa s ciljem vračanja i čaranja kao naš kolega na forumu @hotela :ROFLMAO: 👌, ali zato imam vremena za neke druge gluposti, ili razmišljanja o našoj HR stvarnosti.

1.
- Prije par dana je kćerka kupila u "jednoj nama bližoj ljekarni" kućni brzi test na koronu, za moju suprugu, platila je i dobili smo račun malo preko 30 kuna. OK
- Danas je za mene 100% isti kućni brzi test u drugoj ljekarni koštao točno 20 kuna. OK :unsure::unsure::unsure: :mad:

S formiranjem tih dviju cijena apsolutno ništa nema "Država" tu je na djelu isključiva lakomost vlasnika tih ljekarni. A mi "građani" bi kao morali znati kakve su gdje cijene za "isti artikl" pa onda trčati okolo i eventualno birati gdje budemo kupovali.

2.
Čitam između ostalog i ovo:

Ovaj se naš Predsjednik Vlade puno previše uljuljao u svoje/njihove šarene laži. On razmišlja na način da je struja u EU po takvim cijenama, ali su i plaće u EU drukčije od večine u HR i minimalaca.
Daju nam sad mizerne penzije, crkavice, uz opravdanja da su to nekakve "nama nerazumljive / valjda nerazumne" računice, jer smo mi dok smo radili za osnovice imali jako male plaće... Želim samo naglasiti, da sam ja sa suprugom i djecom otišao raditi bilo kamo u EU, garantiram životom da bi imao najmanje tri put veča primanja, a tada on kao predsjednik vlade ne bi imao jednog neobičnog HR građanina, koji je sve svoje podredio ostanku i životu u HR. Tu sam zajedno sa suprugom živio, radio, djecu na noge postavio, omogučio im da postanu fakultetski obrazovani građani, a i oni su nastavili svoje poslovne i životne "karijere" u HR. Zato me jako "vužge" dok pročitam ovakve izjave, da plaćamo 10% nižu struju, mlad je i zelen da bi shvatio da sam ja čitavi radni vijek primao samo 30% svoje stvarne plaće; zato mi je palo na pamet samo ovo: "dajte mu svoj glas i dalje svi oni koji mu ga i do sad dajete, njemu i njegovoj stranci".

Ovo je zadrlo u politiku - je, zadatak političara je da narodu osiguraju normalan, ugodan i lijep život, a ne da ovako tresne glupost i ostane živ.
PS
Zna li ovdje netko možda odgovor: zašto je zadnjih par dana šečer u svim trgovinama po 9,99 kuna, niti imaju svi istog dobavljača, niti je taj šečer proizveden s novom cijenom plina, struje, naftnih derivata?????? Ili su se trgovci protuzakonito ipak dogovorili za tržišni monopol/deranje građana???
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,362
Koluga Plus,mene je još bolje vužgalo kad sam videl da si malo krivo interpretiral izjavu Plenkija. Debil nije izjavil da plaćamo struju 10% jeftinije,nego 10 puta. Kud nas ovo vodi? I onda se čude kaj purani da nam mladi,obrazovani kadar napušta djedovinu. I ja sam,poput tebe,bio mišljenja da mi je mjesto tu . Tu sam stvaral obitelj i dom,odgajal djecu i ostavil svoje znanje ,rad i zdravlje. Nisam jugonostalgičar,ali sam u ono vrijeme bolje živel od stipendije nego mnogi danas od plaće. Kuću sam gradil u ratno vrijeme 93. I sad dojde mudonja koji izjavi da on plaća moju struju. Ma spojim ga ja odma na sve 3 faze na moj trošak. A kaj se cijena tiće,ovo nema veze sa zdravim razumom. Trgovina mi je ,uz ostalo, osnovna struka. Zarada da,pristojna marža da,ali budi jeftiniji od konkurencije. To je umjetnost trgovanja. Da je šečer svugdje 9.99 nebre biti i nije slučajnost. Neko to opasno dirigira. Dokle budu našim pimpekima po trnju mlatili? Do kad bu se glasalo za ekipu na vlasti
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
258
Pošto doma "sputan", na korona partiju, ne bavim se kuhanjem octa s ciljem vračanja i čaranja kao naš kolega na forumu @hotela :ROFLMAO: 👌, ali zato imam vremena za neke druge gluposti, ili razmišljanja o našoj HR stvarnosti.

1.
- Prije par dana je kćerka kupila u "jednoj nama bližoj ljekarni" kućni brzi test na koronu, za moju suprugu, platila je i dobili smo račun malo preko 30 kuna. OK
- Danas je za mene 100% isti kućni brzi test u drugoj ljekarni koštao točno 20 kuna. OK :unsure::unsure::unsure: :mad:

S formiranjem tih dviju cijena apsolutno ništa nema "Država" tu je na djelu isključiva lakomost vlasnika tih ljekarni. A mi "građani" bi kao morali znati kakve su gdje cijene za "isti artikl" pa onda trčati okolo i eventualno birati gdje budemo kupovali.

2.
Čitam između ostalog i ovo:

Ovaj se naš Predsjednik Vlade puno previše uljuljao u svoje/njihove šarene laži. On razmišlja na način da je struja u EU po takvim cijenama, ali su i plaće u EU drukčije od večine u HR i minimalaca.
Daju nam sad mizerne penzije, crkavice, uz opravdanja da su to nekakve "nama nerazumljive / valjda nerazumne" računice, jer smo mi dok smo radili za osnovice imali jako male plaće... Želim samo naglasiti, da sam ja sa suprugom i djecom otišao raditi bilo kamo u EU, garantiram životom da bi imao najmanje tri put veča primanja, a tada on kao predsjednik vlade ne bi imao jednog neobičnog HR građanina, koji je sve svoje podredio ostanku i životu u HR. Tu sam zajedno sa suprugom živio, radio, djecu na noge postavio, omogučio im da postanu fakultetski obrazovani građani, a i oni su nastavili svoje poslovne i životne "karijere" u HR. Zato me jako "vužge" dok pročitam ovakve izjave, da plaćamo 10% nižu struju, mlad je i zelen da bi shvatio da sam ja čitavi radni vijek primao samo 30% svoje stvarne plaće; zato mi je palo na pamet samo ovo: "dajte mu svoj glas i dalje svi oni koji mu ga i do sad dajete, njemu i njegovoj stranci".

Ovo je zadrlo u politiku - je, zadatak političara je da narodu osiguraju normalan, ugodan i lijep život, a ne da ovako tresne glupost i ostane živ.
PS
Zna li ovdje netko možda odgovor: zašto je zadnjih par dana šečer u svim trgovinama po 9,99 kuna, niti imaju svi istog dobavljača, niti je taj šečer proizveden s novom cijenom plina, struje, naftnih derivata?????? Ili su se trgovci protuzakonito ipak dogovorili za tržišni monopol/deranje građana???
Prošli tjedan sam dovezao ulje u jedan trgovački lanac. Na istovaru sam za preuzimanje robe čekav 3 sata. Došao tamo neki šef skladišta i pitam ga zašto naručuju ulje kad imaju sva skladišta puna.
(Vozimo za njih to ulje već 3godine)
I kaže tip a da vidiš kolko ima šećera. Cijele planine,ni ne stavljaju na regale da više stane.
Nabavna cjena im je 2.25 kn
Izračunajte zaradu. Moderna kolonizacija!!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,019
Kak ono ide onaj vic?

- Kako su ti djeca?
- Dobro su. Jedan završio za učitelja, jedan za doktora, kči mi je odgojiteljica i jedan je lopov.
- Toliko divne djece, a lopova držite u kuči.
- On nas uzdržava, svi ostali su nezaposleni....
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zdravo živo moji forumaši,izgleda da konačno shvaćate da nemamo državu.
Mi živimo u RH doo. privatnoj firmi onog matorog Soroša,uredno registriranoj u državi Delevare u Americi.
Svi (gotovo svi)mi nismo ljudi već roba i osobe,brez ljudskih prava,ovo nisu bajke.
Naše političke prostitutke su nas prodale,ima nas koji to shvaćaju dok većina spava.
Ocat iliti sirće kuvam i dalje jer znam da pomaže,mnogo dobrih duša brine o vama a vi se sprdate iztoga.
Neka,neka,ipak poneki ljudi shvaćaju da smo u loncu i žele iskočiti.
Spremaju nam vruću jesen i ladnu zimu,al NEBOJTESE već konačno odjebite koščeje i njihove sluge.
Anemično i ostali zlikovci su samo njihovi igrači,političke prostitutke kao i gotovo čitav Sabor.
Uvijek sam pisao,hrabro,jasno i glasno,jer sam svjestan da imam SLOBODNU VOLJU. :ppozdrav: 👨‍🌾
pa.koga vraga se bojite
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh