• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

B

Bobo

Guest
Da se covijek zapita... Kolik ovec dugo ima hurlimana u dvoristu i koliko je vec sati na njemu napravio i ne zna koji mjenjac ima... Mislim... stvarno ;)

@Ratarko: kazes da radis samo u ZEC-ZEC kombinaciji i rikverc? one kornjace i creeping brzine nisi saltao? Bar sam ja tako razumio.
 
R

Ratarko

Guest
Pa da , ona mala ručica iza gdje ima još neka kornjača i CR , to nisam nikada šaltao , to mi stalno stoji na zec .
Koristim samo one dvije velike ručice , njih sam milion puta prešaltao ...
 
R

ROKI

Guest
Probao sam jednom ubacit u najsporiju i to je stvarno pužna brzina. :lol: Mislim da se negdje u prospektu navodi da je pri punom gasu brzina kretanja 160 ili 200 m/h.
 
B

branko

Guest
kad ste se vec toliko ufurali u to racunanje nek mi neko izracuna na koji se nacin dobije 21+6 kombinacija (fendt)
question.gif
einstein.gif
 
R

Ratarko

Guest
branko kaže:
kad ste se vec toliko ufurali u to racunanje nek mi neko izracuna na koji se nacin dobije 21+6 kombinacija (fendt)

Trebao si odmah navesti , neko OSIM RATARKA , jer ja sam pokazao da ne znam računati :blackeye :lol:
 
R

ROKI

Guest
18 + 3 overdrive (mislim da su te tri 25, 30, 40 km/h). Ostale su tri položaja L, M, S i 3 brzine x 2.
 
B

branko

Guest
ROKI kaže:
18 + 3 overdrive (mislim da su te tri 25, 30, 40 km/h). Ostale su tri položaja L, M, S i 3 brzine x 2.


bravo, sjedi, pet
 
R

ROKI

Guest
Nego de nek neko (osim zrineta i zjoocka) iskubicira grupe i brzine kod MTZ iliti Rusa! ;)
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ratarko kaže:
branko kaže:
kad ste se vec toliko ufurali u to racunanje nek mi neko izracuna na koji se nacin dobije 21+6 kombinacija (fendt)

Trebao si odmah navesti , neko OSIM RATARKA , jer ja sam pokazao da ne znam računati :blackeye :lol:

Ti kazes da polovis brzine,jabi rekao da je to grupa,al nema veze,nego kada teglis teske prikolice,dali koristis samo zadje 4 brzine,ili kreces sa jos manjom?
 
R

Ratarko

Guest
suljos kaže:
Ratarko kaže:
branko kaže:
kad ste se vec toliko ufurali u to racunanje nek mi neko izracuna na koji se nacin dobije 21+6 kombinacija (fendt)

Trebao si odmah navesti , neko OSIM RATARKA , jer ja sam pokazao da ne znam računati :blackeye :lol:

Ti kazes da polovis brzine,jabi rekao da je to grupa,al nema veze,nego kada teglis teske prikolice,dali koristis samo zadje 4 brzine,ili kreces sa jos manjom?

To pitanje je za mene ?
Polovljenje kažem zato što tako nekako i ispada kada stavim iz zeca u kornjaču upravo toliko se uspori da bude negdje između .
Normalno krećem iz druge brzine ( zec) i šaltam samo treću i četvrtu i idem 40 km/h. Kada bih vukao tešku prikolicu krenio bih prvom brzinom ( zec ) , pa u drugu ( zec ) , onda treća ( zec ) , pa četvrta ( kornjača ) i na kraju četvrta ( zec ) ...eto tako bi bilo.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Onda se ipak polovi,jasam mislio da je to cijela grupa kao kod kamiona,pa tobi se kod tebe moglo lako srediti dati pneumatski cilindar preko okidaca radi ,da nemoras vuci rucicu,

A za Lukašenkov traktor,mislim daje tamo 2X4 brzine,plus poseban kanal za 9tu brzinu.
 
B

Bobo

Guest
Znam da sam negdje vidio majstora kako vozi ovo cudo:

[youtube:2e141]G-aDqAWkZHQ[/youtube:2e141]

A ovo je malo moderniji majstor:

[youtube:2e141]iso-vxitOfw[/youtube:2e141]

Nije niti ovaj za baciti: Potpuno mehanicki mjenjac iz 1972 pod teretom ;)

[youtube:2e141]xAADEoJpTFQ[/youtube:2e141]
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ljute masine,inace jasamti ovdje polozio za Kamion 1998 godine i to na dva vozila,na starom Volvu F86 iz 1974 i na MAN F2000 tada star dvije godine,poslije voznje Volva dan mi je trebao da dodjem ksebi.buka,sve grubo,kada se sjetim pedale od kocnice,kao kod Sanosovih buseve,i nedavno dopadnemi DAF-a kad ono i tamo takva pedal,nisam mogao vjerovati..Dok je MAN vec bio stroju to vrijeme ABS,klima,a ovaj je ipak strojcek

http://www.youtube.com/watch?v=JUMvPy0emZY

Sve lijepe stvari dolaze iz Bajerna,BMW.Audi i M.A.N...a i dobre pive se tamo moze naci.
 
R

ROKI

Guest
Suljoš bio si blizu. Kod Rusa MTZ su 1, 3, 4 i 5 u 1. skupini, a 2, 6, 7 i 8 u 2. skupini. 9. je sama za sebe i sve te brzine možeš za cca 20% reducirati (spore-brze). I jasno, rikverca imaš 4. Dakle 18x4. Postoje sada kod MTZ-a i sinhronizirani mjenjači, ali za njih neznam raspored,a kod nekih piše 14x4 dok kod nekih 16x4 i ko će ih sad znati! ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Ratarko, upravo je takav raspored na mojem (kad mu je ionako manji brat).
Savjetujem ti da krećeš u kratkim brzinama (kornjača), a kad dođeš do četvrte, šaltaj u "zeca". Tak su ti sve brzine kraće, i ljepše za ubrzati teret. Kad u četvrtoj prebaciš iz kratke u direktnu, dobiješ još jednu brzinu, a netrebaš dva mjenjača istovremeno šaltati. A ponekad možeš i krenuti odmah u trećoj kratkoj. I ovaj "zec-kornjača" je tzv. sinchro-splitter, iliti po domaći, međubrzine.

Primjer 1.: 2dir-3dir-4kr-4dir = 15-25-32-40 km/h
Ovak ja šaltam: 2kr-3kr-4kr-4dir = 12.5-20-32-40 km/h

Na ovom mjenjaču powershift može imati tri stupnja: MID i HI dijele brzine na ovaj spomenuti način (tj. skraćuje cca 20%), dok je LO otprilike jednako brza kao brzina niže u HI, recimo:
LO MID HI
3. 20 23 28
4. 27 32 40
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
suljos kaže:
A za Lukašenkov traktor,mislim daje tamo 2X4 brzine,plus poseban kanal za 9tu brzinu.

oprostite,ali neupućen sam,kakav je to Lukašenkov traktor?? :|
 

Najnoviji postovi

Na vrh