• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,389
Pri meni Husqvarne imaju poseban tretman. Žive kak bubreg v loju pokrite sa plahtom čekaju i odmaraju. Tak se čuva kvaliteta. Za posel koristim Stihlovke, i to one stare modele, jer to ne treba šparati već samo terati. Drugo nisu ni zaslužile kad nisu par Husqvarnama.;)
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pri meni Husqvarne imaju poseban tretman. Žive kak bubreg v loju. Pune beznina i ulja, nabrušene, pokrite sa plahtom čekaju i odmaraju. Tak se čuva kvaliteta. Za posel koristim Stihlovke, i to one stare modele, jer to ne treba šparati već samo terati. Drugo nisu ni zaslužile kad nisu par Husqvarnama.
Daj malo obrazloži to? Mislim da si u krivu ovaj put.
Štil živi od stare slave, dobro možda te stare pile i delaju donekle još, al ove danas su tak da jesu, hobi program manje više.
Ko se bavi profi šumom kaj ima? Štil sigurno ne, jer nemaju ljudi cajta stalno šerafit to u šumi, mjenjat cilinder, klip, karike, radilice, danas se u šumi dela i zato su su husqvarne za bezbrižno i sigurno i kvalitetno rušenje i sve ostalo u šumi, naravmo bez kvarova, toči i pili samo.
Sve ozbiljne šumarije u svijetu koriste Husqvarnu. Koriste ju jer su prepoznali moć, snagu i kvalitetu, a to je je sve potebmo za delat i efektivnog rada.
More se neko zmenom slgat ili ne, ali istina je takva 😉druge nema.
Husqvarna razvija nom stop neku novu tehnologiju, novi dizajn, prate trendove, slušaju svoje kupce, prilagođavaju se svakole., tak da sve je črno na belo😉🍻🍺
 

Najnoviji postovi

Na vrh