• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ma na pilu sam mislio sa sumom nisam upoznat 😁


Eh, u to vrijeme nisam bio na forumu 😒😅 ali svaka cast sad te jos vise postujem, izvadio ju iz kutije, ponjusio, pregleda, poslikao i ratio nazad i 8 mjeseci kasnije da je jos u kutiji...e TO je karakter 😁
Eh, šteta mi ju mazat, ja sam takav da volim čuvat stvari🤭
Imam 137 koja je prejaka za moje poslove😳🤭🤭
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,537
Sad nemogu nać točno za 555 ali za 545 je slično🙂

Nakon komentara ipak sam pogledal video. Kak je najavljivano i s obzirom da ima pumpicu, očekival sam da bu pila upalila iz prve, a kad on prvo pumpa gorivo pa povlači 4 puta pod čokom pa onda još 2x s vraćenim čokom. Isto ko na mojoj starudiji bez pumpice. :confused:
No najviše sam ostal iznenađen kad je upalila. Gledal sam van kaj je došlo susedu da danas, na Božić, upali malog Tomeka. o_O
Kaj stvarno sve move Huske imaju takav zvuk nakon kaj se upale prvi put u danu. :unsure:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kaj možda ima neko ovu pilu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh