• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
Evo, stigao malo prije s posla. Počastio kolege prije odlaska u mirovinu, a oni meni za poklon kupili Husqwarnu 555. I kaj da sad velim? Kad to vide moje Štilovke budu ju pojele, a vitrinu samo za nju nemam.
 

Prilozi

  • husq555 2.jpg
    husq555 2.jpg
    20.1 KB · Pregleda: 31
  • husq555.jpg
    husq555.jpg
    26.7 KB · Pregleda: 30

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,920
Stvarno lijepi poklon od kolega, svaka čast. Šteta bi bilo sad takav stroj staviti u vitrinu.
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Prijatelj viš kak su te lepo počastili znali su kaj ti treba kupit(ne pitaj kak) 🙂
Sad i ti imaš pravu pilu tj najbolju u toj klasi 🙂
Nek te vjerno služi i sve ostalo deni u vitrinu a ovu za profi poslove ostavi ova jede sve pred sobom. Sad kad si friški penzić mogel buš u šumi delat celi dan da si bez brige da se nebu niš pokvarilo. Nebuš trebal torbu alata snjom nositi.
Samo pravo ulje deni u mešavinu i miram si celi život.
Sad iskreno reci kak buš bez posla,.? Ti bu falel? Kaj veli žena za poklon? Je sretna? Ili se nada da bu i ona neki poklon dobila? 🤣🤣Ili se nema čemu nadat ak buš celi dan u šumi sad a hvečer buš umoran🤭🍻👌👍
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
Žena je presretna, pita "pa kaj još jedna". Velim joj da nemam pojma zakaj su izabrali baš motorku i da ja nemam ništ sa tim. :) Bum ju probal uhodavati uz Stihlovke pa neka se dokazuje, mada mi ta plastika ne ulijeva preveč povjerenja. Ja sam više ljubitelj metala.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kakva te plastika napada? Prijatelj pa ovo je broj 1.
Made in Sweeden.
Kaj vidiš u tim Štilovkama? To su sve hobi pile za rože ajmo reći obrezivat.
Promenil buš ploču kad vidiš koja ovo moć i snaga.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,379
Jesi li pogledal filmić koji si postavil? Kučište plastično, puškice izašle, šarafa malo bolje pritegneš on odmah spukne komad plastike.,,,,Bum pital ženu da li bi ju možda ona koristila za obrezivanje ruža jer mi stalno zvoca kak bi joj trebal nabrusiti škare za orezivanje. Ja bi, ali nemam vremena. Nisu ni penzići više kaj su bili. ;) :ppozdrav:
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,634
Evo, stigao malo prije s posla. Počastio kolege prije odlaska u mirovinu, a oni meni za poklon kupili Husqwarnu 555. I kaj da sad velim? Kad to vide moje Štilovke budu ju pojele, a vitrinu samo za nju nemam.
Svaka čast na takvim kolegama, a i na njihovom izboru...jbmu baaš ću morat kupit ovakvu šarenu :rolleyes:😁
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,601
Evo @Kupljenec nastavak videa. Pogledaj pa mi reci čiji ja proizvodnja original cilindar za Husqvarnu? Mahle, jel to švedska firma ili? 🤭
 

Najnoviji postovi

Na vrh