• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,490
Video od Tommy, Husgvarna nije dobro podešena, tri puta pali i kad ju je upalio nemože da primi gas, te se jednom i gasi što nebi trebalo biti. Stil radi besprekorno. Verovatno bi to izgledalo drugačije da je i huska dobro podešena.
 
  • Like
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nema vama pomoći, samo vi čitajte čim više i živite u zabludi😉
Kad budete manje guglali i čitali po netu onda budete znali kaj vam iskusni šumari pričaju.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
521
Tu na tom videu se vidi koliko je stihl bolji mada je puno stariji model i još uvijek pobjeđuje. Ovaj je samo sretan što je uopće upalila husqvarna :hahah:
A iskusni šumari ne znaju razliku o xp pilama i ovim običnim, oni koriste stihl:hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Nema vama pomoći, samo vi čitajte čim više i živite u zabludi😉
Kad budete manje guglali i čitali po netu onda budete znali kaj vam iskusni šumari pričaju.
Jesi ti siguran da su ti vino od Francuskog grožđa probal, ono fino?
Da ti nije neko bunike uvalil :unsure:
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Video od Tommy, Husgvarna nije dobro podešena, tri puta pali i kad ju je upalio nemože da primi gas, te se jednom i gasi što nebi trebalo biti. Stil radi besprekorno. Verovatno bi to izgledalo drugačije da je i huska dobro podešena.
Koliko mi se cini da 592 ima autotune tako da tu nema klasicnog podesavanja
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,245
Koliko mi se cini da 592 ima autotune tako da tu nema klasicnog podesavanja
Nema veze. Podešavanje se može svejedno napraviti,doduše ne na uho i šarafcigerom ;)
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,490
Pogledao sam vaše komentare o paljenju i mogu reći da moje pile samu ujutro trebam povući nekad dvije ili tri puta, a cijeli dan pale iz poteza. Na husgvarni 61 mi je spaga smanjena na 35cm, jer joj duža netreba. Mada ona nije više ista to je mnogi Jača pila.
Koliko mi se cini da 592 ima autotune tako da tu nema klasicnog podesavanja
Kakav je karburator neznam ali ono što moje oči vide i uši čuju nije dobro, neradi dobro.
 

c360

Aktivni član
Tu od
4 Ruj 2012
Poruka
376
Znam da se da postelati ali ne klasicno a mozda je pila nova pa je malo prigusena dok se ne razradi.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
521
Delal bum sa svojim novcima i kaj sam zaradil sa svojim radom ko i sve ostalo.
Niko me nebu potical na to.
Baš na tu temu ima jedna smiješna priča, ujutro poslije vjetrovite noći, vjetar je srušio stablo na žice od struje i stablo je palo u dvorište jedne bake, dolaze ljudi iz hep-a micati drvo i pale novu pilu (pretpostavljam husqvarnu) i neće upaliti, te nakon toga jedan dovikuje drugome GDJE JE STARA PILA, a baka se oglasi "če sam pila za svoje sam pila" :hahah::hahah::hahah::hahah::hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
A možda, možda.... možda je na Štilovki lanc naopak....

Poanta videa je da su podjednaki borci kad se upregnu.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,567
Dobro si to rekel, podjednaki. Nesmeš nikak reč jednaki, zna se kaj je profi a kaj ne:hahah:
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,612
Ma tu se jasno vidi da se radi o čistoj sabotaži i podmetanju (isto se dešava i u našoj politici). Nije moguće da je slabiji Stihl brži od jače Husqvarne. To nisu čista posla. Ne mogu da vjerujem na ovo svoje uši :eek:
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,661
.Poanta videa je da su podjednaki borci kad se upregnu.
Ja se uvijek vodim ovom izjavom sa slike, inače preferiram husqy, bolje su mi, draže su mi, bolje mi leže u rukama, udobnije su u rukama, pogotovo uzevši u obzir moje šake sa stihlom sam uvijek imao problem koji sa husqy ne postoji, imao sam u rukama ms500i, nisam radio sa njom pa ne mogu i ne želim suditi ali za ono vremena koliko sam ju držao vidio sam da ima istu (za mene) manu kao i ms170 i što se mene osobno tiče totalno ispada iz igre..
86374668_2354038318221035_5839141732653989888_n.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,717
sad bi ja vama tu jedan Hecht preporučio...pa bi vam bile sve druge dobre...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
preferiram husqy, bolje su mi, draže su mi, bolje mi leže u rukama, udobnije su u rukama,
Poštujem tvoj odabir, a naročito zbog ovih riječi.
Tak i ja, kad mi alat ne leži u rukama.... bolje da ni ne delam s njim jer se mogu samo ozljediti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh