• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,355
Znam da se da postelati ali ne klasicno a mozda je pila nova pa je malo prigusena dok se ne razradi.
Sobzirom da je lola pošao da se pokaže, pili je podizata brzina i snaga pa je pređena granica u smanjenu goriva, nije dobro, takva ne izlazi u prodaju. A ako neko ima ovakav simptom na novoj pili nek je vrtati u servis na korekciju. Tako da to nije sigurno greška iz servisa već namjena ovom dokazivanju. A prigušana pila ima potpuno druge simptome od ove, ima prebogatu smjesu gorivom, neće se gasit, ali nemože dostići punu snagu I zvuk joj nije oštar, postepeno ubrzava a ne naglo.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,600
@Ghost o kakvoj mani se radi kod ms170?
ma nije to mana kao takva već meni predstavlja problem i to ne samo kod ms170 već kod svih štilovki, male su poluge gasa i blokade gasa, ja imam lomljenu šaku i odsječen prst pa je rad sa takvim alatom gdje ruka mora biti stalno u jednom položaju previše bolan, kod husqy su puno veće i udobnije te poluge i to joj, kod mene, donosi veliki plus
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
To je onda nezgodno, pogotovo kad se više radi. Mislio sam da je neki drugi problem s njom, imam ju i sam. Za sad sam zadovoljan s njom i dobro me služi.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,600
Ma da, velim to je onako baš na osobnoj razini nešto što mi predstavlja problem, a imao sam ju i ja, dobra je pila čak mislim (sad ću tek biti u nemilosti) bolja od husqy u toj klasi pila
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,355
Nema veze. Podešavanje se može svejedno napraviti,doduše ne na uho i šarafcigerom ;)
Na uho itekako. Pa rekoh da neradi lijepo, to se dobro čuje. Ma mogao bi o tom.
] o kakvoj mani se radi kod ms170?
Ni ja nevolim stil, ma koja je jednostavno mi ne lezi imam osjećaj da sam ukrstio ruke. Nemogu se na njih navići. 30 godina sa jednom pilom je učinilo svoje.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
A kakva je to prava istina? Kakve ekipe štila? Mislio sam da ovaj forum služi za razmjenu iskustava i znanja, da svojim znanjem pomažemo jedni drugima ali je ovo postalo sve osim toga.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,532
Ko ni tebi protiv Huskija. Nek neko reče da je Stihl prava pila, rekel buš da taj nema pojma, iako radi vjerovatno više od tebe, al ti znaš bolje jer si ti pričal z nekem ko je pričal z nekem ko ima svojeg čoveka tam negdi.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
Govorim o iskustvima objektivnih korisnika. Imam ja Husqvarnu koja je u posjedu obitelji već 30 godina i glavna je pila bila do prošle godine i vjerojatno je srušila više nego nova stihl koju imam, tako da su meni sve dobre.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ja imam svoje iskustvo i imam pravo reć svoje mišljene, kaj mene briga kaj ko voli jesti šalatu kristalku, meni ne paše ja volim putericu.
Tak je i zamene husqvarna, a štil odavno nije štil, ali teško je to nekima objasnit. Onda ljudi žive u zabludi da imaju štil i kakti pravu pilu. 🤭
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,111
Od kad je zaprta tema o koroni sasvim dobro dojde i tema o Husqvarni i Stihlu.
Kad tu posustanemo onda bi mogli o crnom i belom vinu. ;) Tu se već pomalo slažu temelji.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Kupljenec sa husqvarnom je identična stvar, ova husqvarna nema veze sa onom "starom". Teško da ćeš naći više pilu koja bude radila 30g bila to husqvarna, makita ili nešto treće i to je ok, vremena se mijenjaju osim robusnosti u današnje vrijeme su druge stvari bitne, potrošnja, ekologija, udobnost... a sve to smanjuje kvalitetu samog proizvoda, kako stihl-a (kojeg toliko ne voliš) tako i njezinog visočanstva husqvarne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh