• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ak ti nekaj treba a nema u blizini,jel bi i vise platil samo da dobijes?
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
161

Eh sad da vam objasnim,,to su poljo-apoteke koje dilaju sihl i husqvarnu.
Znaci tu mozete kupiti samo poneku pilu sto stoji tu 2-3 godine a od dijelova nista nemaju.
Te točkice u velikim gradovima vjerovatno jesu trgovine njihove ali u USK nema nijedne,već dilaju putem poljo apoteka.
A pošto je BiH siromašna zemlja i slabo ide prodaja preko njih bi narudzbu opruga cekao najmanje godinu.
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
nije puno al čovjeka veseli


4pt79j.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
čestitam na kupnji i nek te dugo služi be:icon_super:z kvarova!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jesi joj kupio njeno ulje za mješavinu?Nikad joj nemoj stavljat mješavinu stariju od mjesec dana.
Samo se drži uputa i trajala bude.
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
kupil sam ono husqvarna ulje po preporuci servisera (cca 70 kn litra) i reko je isto paziti na mješavinu i samo odma gas.... i 2 % slagat
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je,dobro ti je rekel.
Ako imaš štelanje količine ulja za lanac tak ga poštelaj da ga potroši kad i gorivo,ili uvjek kad naljevaš gorivo uvijek stavi manje od vrha,a ulje do vrha i tak nebu ostala bez ulja za lanac.
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
Jesi joj kupio njeno ulje za mješavinu?Nikad joj nemoj stavljat mješavinu stariju od mjesec dana.
Samo se drži uputa i trajala bude.

ulje neigra nikakvu ulogu dali je husgvarna ili stihl moje 3 husgvarne nikad nisu popile niti kap ulja husgvarna a rade svaki dan bezprijekorno
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
meni je prijatelj kupio stihlovo rinfuzno u Bosni za 40 kuna litru. isto je kao i od jonsereda, makite ili nekog trećeg proizvođača. i jonsonica ga guta bez problema. sve je to isto, samo druga boja.

@Matek89
nego, koliko je dugačka vodilica na toj 359 što si kupio? baš mi se sviđa pila.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nije problem u marki ili kvaliteti ulja nego ako se kaj desi nedaj bože prvo idu gledat koje je ulje korišteno i ako nije u ovom slučaju huskvarnino nema garancije na mtor.
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
meni je prijatelj kupio stihlovo rinfuzno u Bosni za 40 kuna litru. isto je kao i od jonsereda, makite ili nekog trećeg proizvođača. i jonsonica ga guta bez problema. sve je to isto, samo druga boja.

@Matek89
nego, koliko je dugačka vodilica na toj 359 što si kupio? baš mi se sviđa pila.


ak se ne varam to je 45 cm vodilica
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
da da, na unutrašnjosti motora se vidi dali je Stihl ili Husqwarna ulje,, klip je li crven ili zelen zato i jesu različite boje da znaju na servisu koje s ulje koristio
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,637
ulje neigra nikakvu ulogu dali je husgvarna ili stihl moje 3 husgvarne nikad nisu popile niti kap ulja husgvarna a rade svaki dan bezprijekorno

bolje rade na huskijevom ulju,ili ajde ovako moja 357xp nema razlike stilovo ili huskijevo ulje,ali kad sam metno huskijevo ulje u trimer stihlov fs120 i u 2 motorne sprice sr 420,daleko su ljepse radile,manje smrdi dim i tak,mirnije su uglavnom
 

Najnoviji postovi

Na vrh