• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Ovaj tvoj stihl 39 kn po litri možeš za salatu radit a ne za mitorku.
Na tom pakiranju piše made in EU i to nije vidlo njihovu kvalitetu!
1L made in germani bez dozera 65kn
1L made in germani sa dozerom 91kn
Pazite koje kupujete velika je razlika i u boji i u gustoči.

Kaj se tiče garancije kad stane i odnesete ju za garanciju,vade gorivo iz fergazera i ispituju kvalitetu goriva,raspitajte se malo,ne živimo u srednjem vjeku.


Jaka stvar, izvadit karb. i uronit u novo gorivo prije nego li se odnese na servis, ili još bolje izvaditi svo gorivo iz karb. te donesti s praznim karb.

Kome nose na ispitivanje?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A tko bi platio to brzo ispitivanje kvalitete goriva .
Gorivo ima rok trajanja također kao i mješavina .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,703
@oficir lupetaš gluposti po pitanju ispitivanja goriva. Radio sam jedno vrijeme u trgovini sa servisom i znam kako se radi. Ovo kaj ti pišeš nema veze sa vezom.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Evo isto kvalitetno ulje i jeftinije nego stilovo i lijepsu boju mijesavine imas:(rofl)::(rofl):
I makar daju preporuke za neke manje postotke mijesavine ja nikad ispod 4% ju ne radim!!

 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Ovaj tvoj stihl 39 kn po litri možeš za salatu radit a ne za mitorku.
Na tom pakiranju piše made in EU i to nije vidlo njihovu kvalitetu!
1L made in germani bez dozera 65kn
1L made in germani sa dozerom 91kn
Pazite koje kupujete velika je razlika i u boji i u gustoči.

Kaj se tiče garancije kad stane i odnesete ju za garanciju,vade gorivo iz fergazera i ispituju kvalitetu goriva,raspitajte se malo,ne živimo u srednjem vjeku.

ovo je moj zadnji odgovor tebi:icon_super:
ulje je original stihl made in germani uvoznik unikomerc uvoz da radiš malo više u tom poslu možda bi dobio kod ovlaštenih trgovaca nekakav rabat na količinu koju kupiš kroz godinu motorke,ulje,lanci,vodilice,klinovi,cjepači,rezervni dijelovi itd...
Moje motorke u prosjeku dnevno potroše 8-10l goriva zajedno pa da je zo moje ulje namjenjeno za salatu davno bi već zaribale ali one i dalje neumorno rade:D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@mane moja 070 iz 65god vise voli 4-5% mijesavinu ko i 051AV a ni MS170 se ne zali na jacu mijesavinu!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Bučo nema potrebe za tim .
To je bilo dok je ulje za mješavino bilo mineralno ....ovo su sad sintetička ulja
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,595
ja ga čak koristim i za mješavinu za motor.....:(y):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam mirniji s malo jacom mijesavinom nekad radim i s obicnim uljem mijesavinu i ok sve!!
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Vise ne znaci bolje, sa previse ulje nastaje garez koji u svaki moment moze da se otkine se celo klipa i ode motorka ...
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ovaj tvoj stihl 39 kn po litri možeš za salatu radit a ne za mitorku.
Na tom pakiranju piše made in EU i to nije vidlo njihovu kvalitetu!
1L made in germani bez dozera 65kn
1L made in germani sa dozerom 91kn
Pazite koje kupujete velika je razlika i u boji i u gustoči.

Kaj se tiče garancije kad stane i odnesete ju za garanciju,vade gorivo iz fergazera i ispituju kvalitetu goriva,raspitajte se malo,ne živimo u srednjem vjeku.

A šta bi rekao za Stihl HP ultra koje je "made in italy"?
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
To je sigurno Stihl rafinerija u Italiji, ili možda laboratorijski pogon, ipak smo na sintetičkim uljima :icon_rofl:

Ajde ajde, delaju razni, puni Stihl, ne puni nego kelji naljepnice, ne čak ni to, samo daje svoje ime... jaka stvar.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@stefanmkd 070 i 051 ako im i bude kaj dobit ce generalku i mir Bozji jer nakon ohoho godina i ispiljenih puno metara drva nista cudno ako ce trebat generalku bilo radi mijesavine ili radi istrosenosti boli me briga!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Opisproizvoda

Efikasnost i radni vek STIHL-ovih i ostalih vrhunskih uređaja, delimično zavisi i od kvaliteta ulja koje se koristi za mešavinu. Samo kvalitetna ulja održavaju trenja u motoru na niskom nivou, a samim tim obezbeđuju nižu radnu temperaturu motora čak i kada rade na velikom broju obrtaja. Stihl-ovo mineralno ulje je vrhunskih karakteristika, i podobno je za pripremu mešavine za skoro sve vazdušno hlađene, dvotaktne motore, bez obzira na spoljne klimatske uslove.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
972
dobar dan forumasi,,dali netko zna od vas ista o husqvarni 440...dali ju netko ima i kakva su iskustva
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,003
ovisi za šta trebaš, ima ju moj brat ali večinim se koristi za prerezivanje više metrice sa Shil 440 a Husqwarna mu stoji, mala lagana za ne velike potrebe OK
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh