• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,604
@Ghost
Dakle, dolazi ti uskoro 555-ica redizajn :) Kad ti stigne, odmah sa njom u drvo pa da cujemo dojmove
Da, mislim da uskoro stiže :) iako i nije neka razlika, osim sive boje i zračnog filtera ista kao stara...ali u drvo naravno, kao i svaka do sada :D
Nije dobro odmah z novom pilom u šumu.
Mora najprije odležati na polici;)
Da dozrije? 😁
kod mene dozrijeva obično nakon što dobije zamjenu, ovu sam prodao dečku koji radi samnom, zaljubio se u nju prvi dan kad smo ju dobili i najviše je on i radio sa njom pa zato je prije smjene otišla u kutiju :)
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
204
555-ica redizajn ima identican filter kao 545 mk2 i 550 xp mk2, za vece pile ne znam. Pod prstima filter 555-ice ima nesto grublju teksturu, nijansa boje drugacija je u odnosu na 545 mk2, a dizajn samog filtera je isti. Danas sam bas pogledao i usporedio kad sam ih čistio. Pile definitivno bolje dišu sa tim filterima u odnosu na one stare.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Ljudi prijedlog lanca i vodilice za husqvarnu 359. Ovo do sad je bilo .325 gore jel se moze staviti lanac i vodilica 3/8 u kompletu gore a da nebu neke razlike
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,604
Može, samo vodi računa o tome da ti pašu rupe na vodilici za španer i za podmazivanje i kako je ZJ rekao, uz lanac i vodilicu moraš i prsten lančanika promjeniti. Samo računaj sa time da 3/8 ima širi rez i više hvataju zubi, odnosno brže reže od .325 pa je samim time i pili teže.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,604
Mislim da nema, mislim da ih ima samo 3/8 sa širokom vezom. A ionak se predugo čekaju, ja sam ovu od 60cm naručio u 11.mjesecu a dobio pred 10tak dana, sadašnje narudžbe stižu nekad u 6.mjesecu

273553550_1631682677186613_9160200478634861260_n.jpg

@Pjero 😂 😂 nije, ovo je .325 korak, na novoj je 3/8 😁
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Pozsrav, kak

O si zadovoljan sa husquarnom 120ii?
Ja nisam nekakav zahtjevni korisnik,ali mislim da je dobra motorkica!Jos me nije izdala......Znas ja sam misljenja da ne mozes kupiti Tomos automatic i trkati se sa Valentinom Rosijem,kao sto kod nas ljudi nose u sumu npr MS170,180 i kazu zmaj reze trupce od metra!Zbog toga posjedujem tri klase motornih pila,i svaka ima svoju namjenu! U skladu sa svojim mogucnostima i cijenom manjom od 200€ 120 II, mislim da opravdava ulozeno 100%
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
695
Meni ne treba ona cijelu godinu, najviše u rezidbi maslina za odrezati deblje grane kod pomlađivanja i eventualno još poneko tanje drvo na terenima koje čistim od korova.. To je svega 50 sati rada u godini max, mislite da je ok za navedeno?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh