• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,353
To je set za brušenje lanca.

To je top proizvod.

I ovo je set za òstrenje lanca. Mnogo bolja varijanta, sa podešavanjima svih uglova i visine, te ima vodilica za turpiju.
Ali za neke laike i početnike ovo ništa ne znači, rijetki se sa ovim mogu snaći. 20230523_125221.jpg 20230523_125100.jpg 20230523_125157.jpg
 

Bahrija1979

Novi član
Tu od
20 Svi 2023
Poruka
17

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,675
Korak je isti, pogonski prsten je isti.
Debljina srednjeg članka određuje vodilicu, tak da nemreš postaviti lanac debljine 1,3 na vodilicu debljine 1,1mm. Obratno bi moglo, ali onda lanac pleše. Dakle, vodilica mora odgovarati lancu (i obrnuto).
 

Bahrija1979

Novi član
Tu od
20 Svi 2023
Poruka
17
Korak je isti, pogonski prsten je isti.
Debljina srednjeg članka određuje vodilicu, tak da nemreš postaviti lanac debljine 1,3 na vodilicu debljine 1,1mm. Obratno bi moglo, ali onda lanac pleše. Dakle, vodilica mora odgovarati lancu (i obrnuto).
Hvala ti na brzome odgovoru-sad mi jasnije.Još jedno pitanje.Dal bolje uzeti lanac 1.1 ili 1.3mm
 

Bahrija1979

Novi član
Tu od
20 Svi 2023
Poruka
17
Kupljeno-još da bilo Husqvarnina lanca :( Ovlašteni dučan za Husky ,a nemaju oriđiđi lanace na zalihi..Hvala svima na pomoći ;)
 

Prilozi

  • DSC_4429-studio.jpg
    DSC_4429-studio.jpg
    35 KB · Pregleda: 27

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
412
Oregonovi lanci su bili jeftiniji od Husqvarninih lanaca... a po tvrdoći su bili znatno tvrđi u odnosu na Stihl lance, pa su mi bili dugotrajniji i oštrina im je bila duže postojanija u odnosu na Stihl lance.... meni su bili best buy offer..
 

Bahrija1979

Novi član
Tu od
20 Svi 2023
Poruka
17
Oregonovi lanci su bili jeftiniji od Husqvarninih lanaca... a po tvrdoći su bili znatno tvrđi u odnosu na Stihl lance, pa su mi bili dugotrajniji i oštrina im je bila duže postojanija u odnosu na Stihl lance.... meni su bili best buy offer..
Tu si u pravu.Kolko do sad prepilijo s novim lancem,zadovoljan sam.S tim da uzeo 1.5mm Najjači moguči za 325.
 
  • Like
Reactions: H&S

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
203
Danas sam bas procitao na jednom sajtu da ce Husqvarna uskoro izbaciti poboljsane, naprednije, novije verzije vec sad moglo bi se reci legendarnih pila, 560 xp i 562 xp. Dakle, radi se dakako o Mark 2 verzijama. Razvijene su skroz iz temelja, iz samog pocetka. Biti ce nesto lakse od prvih verzija, vizualno je malo drugacija, sustav coka ce biti drugaciji...
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,675
Danas sam bas procitao na jednom sajtu da ce Husqvarna uskoro izbaciti poboljsane, naprednije, novije verzije vec sad moglo bi se reci legendarnih pila, 560 xp i 562 xp. Dakle, radi se dakako o Mark 2 verzijama. Razvijene su skroz iz temelja, iz samog pocetka. Biti ce nesto lakse od prvih verzija, vizualno je malo drugacija, sustav coka ce biti drugaciji...
Trebalo bu pričekati Mark Mark 2 da otklone "dječje bolesti".
Dokazano je najbolja serija ona zadnja prethodnog modela.
 

Najnoviji postovi

Na vrh