• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
To baš i nije najpovoljnija cijena mada je na akciji.
Kad uračunamo popust i ovdje je jeftinije, a ako se malo pogađaš može i jeftinije ;)
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Možda nije najjeftinije, ali meni osobno je daleko naj povoljnije. Meni je u srijedu u pol 1 popodne pao lanac sa pile, u sumi naravno, nazovem i pitam je ima pilu, kaze ima...juce ujutru je pila bila kod mene. Meni takve stvari znace puno vise od 50-60 eura
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Razumijem te, ali isto tak znam da ja tam dojdem nebi bilo tak.
Ti si im dobra stara mušterija i logički je da ako žele sa tobom poslovati moraju biti spremni uskočiti ako treba i u pola noči ;)

Meni ni u žep ni iz njega, samo komentiram kak bez obzira kaj je akcija ima i jeftinije za nas male korisnike koji gledamo na svaki eurić.
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Djelom se slažem sa tobom, ne želim omalovažavati ili kuditi niti jednu trgovinu, samo želim reći da od prvog kontakta meni je sa njima tako, jer, zašto bih inače i počeo surađivati sa njima kad imam 10 husq trgovina blie već je to Dugo Selo. Znači prvi kontakt, za Jonsered820 sam tražio amortizere, gdje god sam čuo za koju trgovinu pitao sam, svatko mi je rekao da će provjeriti i javiti i nitko nije, čak niti iz drezge mi se više nisu javili oko toga, na jednoj grupi je bila neka rasprava oko pila hq i jonsered i piše neka, meni nepoznata žena, da rade, da su ovlašteni servis i trgovina, ja ju pitam u vezi amortizera veli javit će se...nakon tjedan dana sam dobio odgovor, dio nije bio dobavljiv ali informacija jest i informaciju sam dobio. Slično je bilo kada sam kupovao 550xp, moju prvu husqvarnu, zakomplicirao sam do maksimuma ali je sve rješeno na najjednostavniji mogući način. Malo sam se u prethodnom postu pogrešno izrazio, naravno da je danas svakome svaki eur, svaki cent bitan, nije da sam ja da se razbacujem sa novcima već jednostavno...puno stvari cijenim više nego novac sam.
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
411
Možda nije najjeftinije, ali meni osobno je daleko naj povoljnije. Meni je u srijedu u pol 1 popodne pao lanac sa pile, u sumi naravno, nazovem i pitam je ima pilu, kaze ima...juce ujutru je pila bila kod mene. Meni takve stvari znace puno vise od 50-60 eura
Najbitnija stvar, i moja suradnja s Blaževićem je više nego korektna.Za svaku pohvalu.
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
203
Uskoro mi u grunt dolazi 560xp. Aspen mi odavno potrošen... XP ulje također... jedino mi ostalo nešto LS+. Dal je pametno naliti polusintetiku u tu pilu te tako raditi sa njom?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Velim da ću s tim uljem zamijeniti LS+ ulje, koje sam do sad koristil ;)
 

MadFarmBoy

Aktivni član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
203
Nažalost, ne dolazi Mark 2 već prva inačica 560xp, no god. proizv. 2023. Odustao sam od Mark 2. Ne sviđaju mi se neka rješenja kod nje. Razumijem da se išlo na to da pila bude lakša, drugi su sklopovi kod nje u odnosu na staru, tipa radilica... cak je prekidac za paljenje, gašenje, cok nesto drugaciji
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,593
Ne znam kakva je, nisam vidio tj vidionsam da ima izmjena ali nisam obfacao paznju sto tocno. A sljedeci tjedan dolazim u d.selo pa cu vidjeti bas
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
918
Dali je tko uzimao motorke i Mađarskoj? 560xp mark2 je jeftinija oko 260e.
 

Najnoviji postovi

Na vrh