• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
pozdrav ljudine trebami pomoc uvezi ove Husvarne 576 xp


Uploaded with ImageShack.us
oce vise da potrosi goriva, paljenje ekstra snaga jos bolja ali potrosnja velika i dali zna ko stabih joj moglo bit dali je prestelovana pa vise guta :partyman:


dam ti ja svoju 371xp pa da vidiš kak je ić s 10 litri benzina u šumicu na jedan dan...:mrgreen:

pije to goriva, ali i reže, zato se ima i jedna manjša žagica pri ruci sa sitnariju...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dam ti ja svoju 371xp pa da vidiš kak je ić s 10 litri benzina u šumicu na jedan dan...:mrgreen:

pije to goriva, ali i reže, zato se ima i jedna manjša žagica pri ruci sa sitnariju...

10 litra:prayer::prayer:pa kolko je to ks motorka
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
240
dam ti ja svoju 371xp pa da vidiš kak je ić s 10 litri benzina u šumicu na jedan dan...:mrgreen:

pije to goriva, ali i reže, zato se ima i jedna manjša žagica pri ruci sa sitnariju...

pa dobro jarane ako one vako za stvarno trose jebo nju i njezinu snagu znaci opet na 372 xp ona jaka a i malo trosi
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
pa dobro jarane ako one vako za stvarno trose jebo nju i njezinu snagu znaci opet na 372 xp ona jaka a i malo trosi

nebi se baš složio da na troši napravi puno posla,ima snage ali i voli popiti
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
733
pošto sam u kupovini nove motorke, zanimaju me iskustva za 359... čitao sam dosta i vidim samo pohvale.
Motorka je sada na akciji za 4000, te vidim dobru priliku.
Zanima me koji mač dolazi snjom u kompletu, to se odnosi na vas koji ste je kupili.
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
pošto sam u kupovini nove motorke, zanimaju me iskustva za 359... čitao sam dosta i vidim samo pohvale.
Motorka je sada na akciji za 4000, te vidim dobru priliku.
Zanima me koji mač dolazi snjom u kompletu, to se odnosi na vas koji ste je kupili.

Imam ja husqvarnu 359. Pila razara u svakom pogledu, snagom,malom potrošnjom,jako je tiha, lagana za rad ne bole ruke i leđa od nje,živahna na gasu ma luda motorka bolja od stilovke 100 puta, imao sam prije ove stihl ms 260 profi, ali huski je bolja, mač je 45 cm, lanac 34 zuba mislim, korak 3/8. Sve pohvale za motorku kupi je i nećeš požalit
 

lola

Član
Tu od
16 Pro 2010
Poruka
82
imam ja, motorka je odlična,stavio sam manju vodilicu sa 32 zuba i korak lanca je 325.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Imam ja husqvarnu 359. Pila razara u svakom pogledu, snagom,malom potrošnjom,jako je tiha, lagana za rad ne bole ruke i leđa od nje,živahna na gasu ma luda motorka bolja od stilovke 100 puta, imao sam prije ove stihl ms 260 profi, ali huski je bolja, mač je 45 cm, lanac 34 zuba mislim, korak 3/8. Sve pohvale za motorku kupi je i nećeš požalit

A po čemu je to 359 bolja 100 puta od ms 260 ??? jel možda ne bole leđa zato jer je teža ? ili je možda kvalitetnije napravljena ?
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
733
hvala na pomoći, danas kupio 359, nadam se da će me dobro služit :))
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
A po čemu je to 359 bolja 100 puta od ms 260 ??? jel možda ne bole leđa zato jer je teža ? ili je možda kvalitetnije napravljena ?

malo je teža od ms 260 ali puno kvalitetnija snažnija i mirnija za rad, skoro da i nema vibracija koda je ugašena, tiha i mali potrošač
imao sam ja i stihl 026 stihl ms 260 a prije stihla i dolmar 112, ali husqvarna je ispred svih ovih nabrojanih.
dolmar 112 1980. godište radi i dan danas kod čovjeka kome sam prodo fantastična motorka
a ove dvije štilovke koje sam imao nisu bile loše baš naprotiv dobre su ali me živciralo kad natočim i krenem u rad ja se pravo i ne zagrijem ajmo opet tankanje i tankanje i tankanje jako velik potrošač
tako da se sa husqvarnom dobro naradim dok je idem tankati
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
hvala na pomoći, danas kupio 359, nadam se da će me dobro služit :))

hoće ne brini se, samo nemoj je sad novu odma u debela drva, a nevalja ni da radi dugo na leru, reži neke tanje grane i nešto sitno dok se ne razradi
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
hoće ne brini se, samo nemoj je sad novu odma u debela drva, a nevalja ni da radi dugo na leru, reži neke tanje grane i nešto sitno dok se ne razradi

ja sam svoju odmah uprdio u cerove klade kod mene je 4-ta godina osim puknuća radilice mojom greškom ništa drugo a narezala je preko 1000m3
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
- ovdje brkate pojmove malo kao da uspoređujete BMW serije 3 i Mercedesa E klase ili Fiat Stilo i Alfu 166 ili IMT 533 sa IMT 560,,
- imam Stilovku ms 260 sa 32 cm vodilicom/28 zuba, (koristim ju za krošnje) imam Jonsoretku 2165 ((Husqwarna 365) (koristim ju za rušenje)) pa znam o čemu pričam,
- ne favoriziram niti jednu marku ali kažem da svaka od njih ima profi i hoby modele,
- 260 sam hto prodati i kupiti Husku 346xp, ali kada sam je malo bolje pogledao i vrtio u rukama nije me oduševila veća je, teža, i ne leži mi, a ona se može jedina mjeriti sa 260 jer je slične kubikaže i kw, t.j. samo malo jaća (neznatno) evo dolje linkovi pa si provjerite sami
http://www.unikomerc-uvoz.hr/default.asp?content3.asp?FlashID=3840
http://www.husqvarna.com/hr/products/professional-chainsaws/346-xp-triobrake/#specifications

359 je kategorija iznad 260, ona je u rangu npr. Stihla 341, Huska 346 xp čak nema niti amontizere na opruge već gumne isto kao i 260, dok nove Stilovke imaju isto na opruge, tko će ga znati zašto to rade, to im je po mnei korak unazad
 
Posljednje uređivanje:

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Ta se usporedba nadovezala na jedan prijedlog a inače je 359-ki ekvivalent ms 310 . Ljudi uspoređuju pile po dužini vodilice a ne po zapremini motora, snazi motora , težini pile itd.
Ja sam inaće pobornik stihla i uvijek bi u ovakvom slučaju dao 500-600 kn više za stihl jer ne želim da mi pukne radilica , a baš za 359 sam čuo nekoliko takvih slučajeva .
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,362
Ta se usporedba nadovezala na jedan prijedlog a inače je 359-ki ekvivalent ms 310 . Ljudi uspoređuju pile po dužini vodilice a ne po zapremini motora, snazi motora , težini pile itd.
Ja sam inaće pobornik stihla i uvijek bi u ovakvom slučaju dao 500-600 kn više za stihl jer ne želim da mi pukne radilica , a baš za 359 sam čuo nekoliko takvih slučajeva .

radilica na njoj puca samo u slučaju kad mjenjaš prsten lančanika jer moraš skinuti kvačilo i kad ga vraćeš ako ga pretegneš kao ja puca radilica
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Moje osobno mišljenje je da stavljaju prevelike vodilice (tvornički), a i malo puno se vrte .
 

Najnoviji postovi

Na vrh