• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Husqvarna motorka

Marin4712

Član
Tu od
1 Velj 2013
Poruka
56
Kakva je za rad u sumi? prednosti, mane, koja je od njih najbolja.


Meni je najbolja Husqvarna 365 ima 4,8 ks košta 5.550kn.Ima:inercijska kočnica lanca,air injection,x-Torq,low vib,smart start,radilica od magnezija,nema čoka,brzo oslobađajući poklopac filtera za zrak,podesiva crpka za ulje i bočno postavljen zatezač lanca. Meni je ona odlična i preporučio bih ju svima!
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,754
E ako ima radilicu od magnezija, onda bjež od toga.....:(rofl):
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
E ako ima radilicu od magnezija, onda bjež od toga.....:(rofl):

hoces reci da su to lose radilice, od loseg materijala? ti ga zeznu i konstruktore i tehnologe. neko ko decenijama pravi testere i bavi se tehnologijama i materijalima sigurno nebi stavio nesto sto nevalja ili je losije od predhodnog modela nego radi na unapredjenju i povecanju kvaliteta. to je profi testera a sa time i kvalitetni materijali za sklopove.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Od magnezijeve legure su pravljena kučišta za kurbelvele,a one se prave od kovanog železa.L.P.:icon_fU:
 

karabaja

Aktivni član
Tu od
23 Velj 2011
Poruka
1,316
pozdrav ekipa evo mene nakon nešto mijeseci u zatvoru napokon došao doma na nekoliko dana, naime u zatvoru sam jedini koji ima položeno za motorku pa stalno radim s huskom 365-specijal , zakleti sam stilovac a do prije par mijeseci nisam baš imao prilike raditi sa huskom a što se tiče spomenute pile- poprilično je lagana ali to je jedino što mi se na njoj sviđa, da sad ne pišem bibliju osobno nikad ne bih kupio tu motorku pogotovo sad kad več cca 5-6 mjeseci radim s njom-užas
i da se ne misli da je stara imam i jednu novu i isti đavo, troše puuuuno svega, vibracije ko na mojoj stilovki koja je skoro duplo jača.. DEGUSTIBUS NON DESPUTANDUM EST
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
pozdrav ekipa evo mene nakon nešto mijeseci u zatvoru napokon došao doma na nekoliko dana, naime u zatvoru sam jedini koji ima položeno za motorku pa stalno radim s huskom 365-specijal , zakleti sam stilovac a do prije par mijeseci nisam baš imao prilike raditi sa huskom a što se tiče spomenute pile- poprilično je lagana ali to je jedino što mi se na njoj sviđa, da sad ne pišem bibliju osobno nikad ne bih kupio tu motorku pogotovo sad kad več cca 5-6 mjeseci radim s njom-užas
i da se ne misli da je stara imam i jednu novu i isti đavo, troše puuuuno svega, vibracije ko na mojoj stilovki koja je skoro duplo jača.. DEGUSTIBUS NON DESPUTANDUM EST

a neznam šta piliš i koliko ali ja sam se preporodio odkad smo kupili baš tu 365..prema mojim stilovkama prezadovoljan..:icon_pidu:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,709
i da se ne misli da je stara imam i jednu novu i isti đavo, troše puuuuno svega, vibracije ko na mojoj stilovki koja je skoro duplo jača.. DEGUSTIBUS NON DESPUTANDUM EST


prevodim ovo s latinskog pa...zapelo...
DEGUSTACIJA (TESTIRANJE, ISPROBAVANJE) NIJE ....što dovraga?:icon_e_ugeek:
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Da nije " pokušajte da me ne popljuvate " ili ... neka nam Karabaja odgonetne :icon_idea::icon_lol:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kupnja polovne Husqvarne

Ekipa zanimaju me dva starija modela huskija ili je možda to sam jedan te isti model, neznam pa pitam!
Modeli su 650 i 65. Pošto se ne bavim profesionalno šumom bezveze mi je davati 5-6t kn za novu a ove mi ne izgledaju previše izlupane a cijena je solidna ispod 1000kn! Znam da su to stariji modeli pa me zanima dali tko ima takve, kak su se pokazale, dali ima rezervnih djelova za njih i na kaj treba obratiti pažnju kod kupovine istih!:cool2:
 

nenadshone

Član
Tu od
30 Srp 2012
Poruka
32
jesi li riješio problem z motorkom?? i ja imam husqvarnu ff 61 a gore je tomosov motor ..ovo kaj se na ler gasu gasi to moraš pošarafit one šarafe H ili L neznam točno moral bi pogledati imam baš njezinu knjigu kak ju naštelati i sve o njoj..pila je jakooo puno spilila i držala je do ove godine kad je na klipu izletel onaš štiftič van..kupili smo novi klip a koštal je prek 300 kn a nemaš ga kaj videti..ostalo sve je još u super stanju..imam i jednu v rezervi kaj mi je susjed donesel kaj ju popravimo..probam ju upalit al neče nit za boga..kad sam ju rastavil vidlo se da klip i to onak pošteno riba po cilindru i tak mi ju je ostavil jer veli da mu je preveč dati za novi cilindar i klip..a to se dogodilo zbog preslabe mješavine benzina i crvenog ulja


izvini na kasnom odgovoru reseno je sve puklo je crevo za dovod goriva pa je uvlacilo vazduh :D celu zimu je radila besprekorno :)
pozdrav
 

crni100

Član
Tu od
8 Sij 2013
Poruka
162
Pozz,imam husqvarnu 272 i cesto mi pukne opruga na kvacilu probao sam kupiti sve 3 u kompletu al i dalje isto.
Zna li neko zasto??
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Da li neko ima možda rashodovanu 61ff? trebam poklopac sa kočnicom.
 

Dabio

Član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
523
Pozdravljam sve ljubitelje husqvarne!!! Pošto se baš ne razumijem u brojeve husqvarne trebam pomoć... Zanima me husqvarna 362 koliko ima ks i dali je dobra... Prodajem stihl 024,pa mi jedan tip nudi husqvarnu 362...
 

Najnoviji postovi

Na vrh