• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Mislim da od IMTa ne pašu..
Ja sam gledao na YTOu 904 utezi su 40kg i savršeno pašu na FIATa. A inače original Fiatovi su po 33kg
Onda el prodaješ svoje ili ne.?
 
M

miroslav k

Guest
Za 15 eu po komadu ne, toliko kod nas kostaju po vasarima od imt starog tipa, a za novi tip traže i 30 eu komad, mogu Vam proveriti koliko koštaju novi kod ovlašćenog distribudera.
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Jer itko uopće kupio YTO 404 ili 454,nitko se nije pohvalio ili kriza uzela danak:confused:
 
K

King89

Guest
Bio sam vlasnik YTO-a 404 gotov 4 godine napravio oko 2000 casova s njim i prodao ga ,sad sam kupio YTO 504 vec ima 160 casova
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Bio sam vlasnik YTO-a 404 gotov 4 godine napravio oko 2000 casova s njim i prodao ga ,sad sam kupio YTO 504 vec ima 160 casova

Može li malo više informacija?
Npr. popis kvarova u te 4 godine, što te smetalo, a što je dobro riješeno?
Radiš li teže poslove pa si kupio jači, ili ti je bio prespor?
lp
 
K

King89

Guest
Sto se tice traktora samo pohvale mogu reci o njemu nisam imao nikakvih kvarova sve je ok motor suh kao prvog dana kad sam ga kupio tako sam ga i prodao,samo sam semering zamijenuo na kardanu od prednje vuce jer je pomalo pustao ulje i to je sve ....prije YTO-a 404 imao sam IMT 542 i mogu reci da je ovaj traktor jaci od njega sto se i osjeti,u transportu je brz ide 40 km/h mjereno...a sad sam kupio YTO 504 jaci od prethodnog,radim snjim sve oranje sijanje baliranje siliranje i zadovoljan sam,pa cemo vidit dalje kako ce se pokazati....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zahvaljujem na informacijama. Kod mene Panex ima u ponudi samo 454 i 554.
Tko je uvoznik za 404, odnosno gdje si ga kupio?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
malo da ozivim temu...
sad kad citam ove postove,sve manje mi se cini vjerojatnim ono sto sam ja cuo za YTO... navodno je kod jednog covjeka novi yto potrosio 5l ulja kad je izorao pola hektara,a kod drugog su se svinule obadvije prednje felge kad je malo jace usao u jarak koji je ostao od oranja,sto se ne bi smjelo dogoditi ni da je brzina bila deset puta veca. sad sto je istina,a sto nije,prosudite sami...
 
K

King89

Guest
malo da ozivim temu...
sad kad citam ove postove,sve manje mi se cini vjerojatnim ono sto sam ja cuo za YTO... navodno je kod jednog covjeka novi yto potrosio 5l ulja kad je izorao pola hektara,a kod drugog su se svinule obadvije prednje felge kad je malo jace usao u jarak koji je ostao od oranja,sto se ne bi smjelo dogoditi ni da je brzina bila deset puta veca. sad sto je istina,a sto nije,prosudite sami...

licno ja s tim iskustva nisam imao .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
kazem i ja da sve manje u to vjerujem,ljudi svasta izmisle,pogotovo kad je u pitanju traktor koji je tada bio jos nepoznat... samo sam naveo ono sto sam cuo...
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
kod mene je u selu novom pukla radilica,naceko se zestoko iako je u garanciji,od njih 5 samo 1 nije diran ostali su svi visili neispravni ili oko hidraulike ili motora.
 

VinkovicTomo

Novi član
Tu od
21 Srp 2014
Poruka
24
Da malo ozivimo temu ovih traktora...kroz neko vrijeme bih trebao ''vocarski'' traktor pa mi je za oko zapao YTo 454 jer mi je 45ks taman za moje potrebe.Kava su Vam nova iskustva s tim masinama?

Pozdrav
 
Tu od
13 Ožu 2014
Poruka
37
pozz,dajte mi recite koji je kvalitetniji traktor sonalika ili yto? znaci iste konjaze 90ks? koji bi bio bolji izbor...hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh