• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
ima kompresor, grijanu kabinu, prednje utege, mp3 radio sa zvučnicima ;), kardan je 540/1000, htio sam kupiti 554 međutim skuplji je 20000kn a za 10 ks se baš neisplati dati tolike novce, prvo sam htio kupit tafea ali kad sam obišao par vlasnika yto-a predomislio sam se, vidjet ćemo kako će raditi, vući će malčer 1,60 i cisternu za navodnjavanje, mislim da će za moih 5 ha biti dosta kad je dosad 533 to odrađivao valjda će moći i ovaj
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
vjerovatno ovisi i tko ga vozi,a poznavajući naš odnos"ma nije moje ko ga j...."ne čudi me da traktori rikavaju :mrgreen:
 
K

Kinez

Guest
postovani vlasnici i potencijalni vlasnici traktora yto,

ja sam vlasnik traktora yto 554 (jos u garntnom roku). pozalio sam svake lipe koje sam dao za taj traktor panex-agm u čakovcu. to je poluproizvod a mojih cca 13300 eura su itekako gotov i upotrebljiv proizvod. Kvačilo otislo pri 90 radnih sati struja lose izvedena.... prvi servis od gore navedene firme -katastrofa na kojem kvačilo uopće nije podeseno. nakon puno natezanja ugradili to isto reparirano - lose. traktor nemoze orati sa 1 i 2 brazdnim imt plugom niski klirens a koje je 20 god vukao imt 539 bez promjene lamele. sad izbjegavaju zamijeniti kvačilo sa potpuno novim kopmpletom. prijavit cu ih : Državnom inspeltoratu RH, Sudu časti pri Hrvatskoj gospodarskoj komori, Udruzi za zastitu potrosača i poslati upozorenje od odvjetnika. od kad je ovaj traktor kupljen u panex agm-u cijela familija trpi omalovazavanja i nekulturu od njihove servisne sluzbe. pokusat cemo jos jednom dogovorimo a onda jedino preostaju institucije.
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
jeli lamela otišla sama od sebe (u vožnji ili u oranju), a i ja sam se puno dvoumio a izat će me 5000 eur kad dobijem kapitalno i pdv pa onda to i nije neka ogromna svota
 
G

gogychy

Guest
Spyder,hoćeš poslikat malo svoj Yto,kabinu iznutra posebno,ne komentiraš ništa kakvi su utisci?
 

spyder

Član
Tu od
18 Ruj 2008
Poruka
325
izvinite što nisam napisao ali ja sam zadnji tren odustao od kupnje yto jer su taj dan kad smo trebali prebaciti lovu ukinuli kapitalna pa smo malo odgodili kupnju, prije nekoliko dana smo uzeli LSU-60 u euromakini u srijedu sam ga doterao stavit ću nekoliko slika na temi lS tractor
 
J

JIRI

Guest
Imam 904 već 2 godine i kupio prije božića ovog od 55konja. sa ovim velikim uglavnom zadovoljan s obzirom koliko para(stigla nedavno i kapitalna :) ) 1500 sati bez ikakvih problema, osim sitnih s kočnicama, potrošnja goriva dobra
 

dinamo

Član
Tu od
9 Ožu 2010
Poruka
56
kažeš zadovoljan, vjerujemo mi to nego malo opiši, usporedi sa nekim traktorom iz slične cijenovne klase
kako elektronika i što ima od elektronike, klima, glazba...
kabina, buka u njoj, udobnost
utovarivači za x904
stotinu mu pitanja...
pozdrav
 
J

JIRI

Guest
dinamo kaže:
kažeš zadovoljan, vjerujemo mi to nego malo opiši, usporedi sa nekim traktorom iz slične cijenovne klase
kako elektronika i što ima od elektronike, klima, glazba...
kabina, buka u njoj, udobnost
utovarivači za x904
stotinu mu pitanja...
pozdrav

teško mi je usporediti s nekim jer mi je to prvi te kategorije. buka s prijeda je dosta velika, a iza npr. malčer koji zna biti dosta bučniji od motora praktički ne čujem unutra. stavio sam izolaciju iza kontrolnog stupa i uvelike smanjio buku. elektronike nema ništa, digitalni brojač sati koji se sam od sebe resetirao već 4-5 puta. kabina dosta fina( u odnosu na eurowolf i sl).nedostaje nekakav pretinac za dokumente, alat, gablec ili bilo što. uglavnom mi je alat razbacan pod nogama dok ne napravim neku kutiju. klima bi bila ok da ima bolji filter. sjedalo jako udobno. mp3 player s čitačem sd kartica zadovoljit će manje zahtjevne korisnike. ima i daljinski ali ga nemaš gdje držat, meni ga draga oprala u kombinezonu. utovarivači znam da postoje ali se nisam interesirao jer imam buldožer.
kvarova nisam imao osim problema s kočnicama a to je mehaničar sjebo jer je krivo ulje sipao. hidraol hds22 je jedino kog gumic trpe
 
M

miroslav k

Guest
pozz svim clanovima, odavno nisam bio ovde na ovom forumu. posedujem traktor yto 1304, za sad ima 100rs. ako vas nesto interesuje slobodno pitajte. inace kod nas u selu ima 3 komada x904 i jedan onaj mali od 40ks
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Imam ja yto 404 i koristim balirku claas markant 40

Daj malo nekaj napiši o traktoru.
Kak te služi? Koliko sati si odradil. Kvarovi? Servisi - nakon koliko sati i cijena servisa? Poslikaj.
pozz
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Vlasnici YTO 454 ,molim Vas iskustva o tom traktoru,na forumu slabo je opisan taj model?
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Neznam kaj te zanima.

Pa recimo sve od uhodavanja,do današnjeg dana.
-jer si imao kakvih problema od kupnje
-koje priključke koristiš i kako se ponaša.
-s čime se baviš u poljoprivredi
-rezervni dijelovi,servisi.
-stanje motora,elektronike idr.
-uloženo-dobiveno mišljenje.
 
M

miroslav k

Guest
Dali ima netko prednje utege od YTOa da hoće prodati.??
091/589-0651
Ova tema je bas zastarela, koliko si spreman platiti komad od 50kg?
evo slike mog 1304 i skuter od clana Johny



 

Najnoviji postovi

Na vrh