• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

P

phoenixfendt

Guest
postavi slike unutrasnjosti kabine i motora i ako imas postavi neke slike foton traktora u temi foton...hvala
 
M

miroslav k

Guest
phoenixfendt kaže:
dali su ovi yto traktori isti kao foton ili ima tu razlike samo u izgledu posto znam da yto i foton imaju iste menjace i hidraulike a foton pokre cemotor perkins a fiata fiatov...sta vi misite o njima ...ja imam foton 804 i zadovoljan sam
ja imam samo prospekt od fotonovih traktora moguga skenirat i nek ga marko 355stavi na forum.
 
M

miroslav k

Guest
phoenixfendt kaže:
pa moze uradi to ako zelis bice dobro za sve
ok skenirat cu pa ce marko da skenira a cuo sam da su ti perkins motori odlicni mali potrosaci kao imt577
 
P

phoenixfendt

Guest
u pravu si to su izuzetno mali potrosaci cak manje trose od john deera iste klase,samo neznam dali ove prve serie tih traktora foton imaju original delove motora perkins i menjaca ili po licenci kineske?sta mislite
 
M

miroslav k

Guest
mislim da su kineski i sklopovi i sve je po licenci ali zadovoljavajuceg kvaliteta. sve je odlicno ali fali zavrsna obrada,
jer ti zivis u backom petrovcu ili negde drugde? ja sam tu blizu
 
M

miroslav k

Guest
Smiljan kaže:
Da YTO 404 ima metar veci radijus okretanja od IMT539 :scratch :?:
ima zbog pradnje vuce
radius okretanja mu je 4.1m
uproredivao sam radius okretanja fotona europarda 824 i ima samo 4m. manji od yta 404 a traktor je duplo jaci
 
M

miroslav k

Guest
phoenixfendt kaže:
Ja sam iz backog petrovca kao i ti miroslave
cao zemljace. bas bi voleo da vidim tvog fotona da ga uporedim sa itom,
:shock:
idem danas u Turiju na kobasicijadu da vidim najduzu kobasicu na svetu :D
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Ovo su sve prethodnici YTO-a:
3J7J7J9W3G1fGrAu.v.jpg

MEsyHooHs4sDn5EZ.v.jpg

0P5Vk6uYWJb1IoJj.v.jpg
 
P

phoenixfendt

Guest
onaj prvi nije fiat nego lamborghini 130 a ovi ostali su fiati original
 
A

acvetk53

Guest
Nažalost nemam. Ja bi kupil x1204 pa dal se isplati taj traktor kupiti i dal su pristupačni djelovi
 
P

phoenixfendt

Guest
ako hoces taj yto 1204 a imas dosta zemlje za obradu mozes ga kupiti posto svi hvale te traktore a i delova ima za njih naravno ali ti traktori su po fiatovoj licenci pravljeni tako da nema sumnje u kvalitet tih traktora...ja bi ti ga svakako preporucio :)
 
M

mijani

Guest
ja sam iz Vrbasa i imam traktor YTO1204. Kad sam video sta im rade i kako ih voze u zadruzi Savi Kovacevic nisam se puno mislio.A sto je naj vaznije cena im je duplo jeftinija nego bilo koji traktor te snage,sem belorusa. Motor je 6 cilindara bez turba i interkulera, cistih 120 konja.
 
M

mpodvore

Guest
Kupio sam YTO-X904 ima 45rh i čekam prvi servis. Za sad je sve u redu,traktor odlično izgleda izvana i iznutra,oduševlja me mjenjač i okretnost traktora. Od mana mugu navesti sporost prilikom transporta (samo 27kmh) i buka u kabini. Panex Čakovec je uvoznik za Hrvatsku i vele da sa rezervnim djelovima nema nikakvih problema. Prije kupnje sam obišao nekoliko poljoprivrednika i svi su bili jako zadovoljini sa YTO-m i to model X904 sa turbo motorom.
 
M

mpodvore

Guest
toky09 kaže:
Ja sam uzeo Europarda prije tri godine to ti je isti kao yto samo hauba i kabina različiti susjed je uzeo od 90ks i ore trobraznim prekretačem 16" tu jedan iz Ramanovaca selo pokraj moga dobri su traktori
YTO i Europard su isti kao nebo i zemlja.
 
G

gogych

Guest
Ima li tko ovakav traktor i može li mi nešto više reći o njemu,ima verzija od 45 i 55 ks,oba sa prednjom vučom,slabiji je 11.500 eura,od 55 ks 13.900 eura
Picture%20018.jpg

45 ks
P1010010.JPG

55ks,oba grijane kabine,nemogu naći nigdje slike kabine iznutra,ima tko?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Kod mene sam neki dan vidio takog nekog YTO. Neznam jel bio 45 ili 55...
 
Na vrh