• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

P

Poljodjelac

Guest
To se ne može usporedit, 1634 je jači traktor, i normalno da bi uzo njega.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Evo, ovo je taj YTO i Miroslav kaže da je to licenca od Fiata serije 90:
Obrisan neispravan link.
A ovo je sijačica 12-redna zakvačita za njega: kad več kažete da nijedan nije zakvačit!
Obrisan neispravan link.
Pozdravio vas je Miroslav K!!!
 
B

Bobo

Guest
Fiat je dao kinezima licencu da proizvode traktore koji su izgledali IDENTICNO original FIAT traktorima. Najgore u cjeloj prici sto su kineski traktori bili kvalitetnije napravljeni od originala...

Usporedite traktor s Miroslavoviih slika i ovaj FIAT:
Obrisan neispravan link.


Marko, bio si brzi, ali evo, ja potvrdjujem da je to uistinu tako...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Evo nekih prospekata to mi je Miroslav također poslao:
Obrisan neispravan link.
Piše:
najnoviji modeli traktora iz Kine, po licencama DEUTZ i FIAT, snage 80 i 120 ks, sa pogonom na sva četiri kotača, hidraulično upravljanje, 18 brzina napred, 6 nazad, blokada diferencijala, pouzdana, snažna i precizna hidraulika. Broj okretaja priključnog vratila 540/1000 0/min.

A ovu sliku ako nevidite, skinite na kompjuter i povečajte, kvaliteta je dobra!
Obrisan neispravan link.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
slažem se s bobom da su prve serije yta koji su bili isti fiat-i bili bolje i kvalitetnije napravljeni od samih original fiata. i završna obrada je bila jako odlična skoro neprimjetno između fiata i kineza. jer sam ja umalo kupio yta takvog koji je isti fiat al plan je bil razrađen i kaparen al nije došao kako je bilo dogovoreno došao je s nižim i uskim gumama i bio je nemoguče spor. i onda smo odustali i kapara je vračena
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

Mislim da je i NH dao licencu kinezima, pogeldajte onaj NH i onog YTO-a!
Inače, to su bili jako dobri traktori, šteta što se više ne proizvode, jedino u kineskom programu...
 
B

Bobo

Guest
Jooj i ptice na grani znaju da je FIAT korporacija vlasnik NEW HOLLAND-a a NEW HOLLAND ime je ostavljeno jer je bilo vec poznato...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Bobo kaže:
Jooj i ptice na grani znaju da je FIAT korporacija vlasnik NEW HOLLAND-a a NEW HOLLAND ime je ostavljeno jer je bilo vec poznato...
:prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :supz: :supz:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Obrisan neispravan link.

Ti kockasti su se prodavali jedno 3-4 godine tamo kod njega i bili su jako dobri.
 
M

miroslav k

Guest
momci sta kazete jer sam bio u pravu? ako treba jos nake informacije pribavicu. ito fabrika ima 30tisuca radnika zaposlenih. tj najveca fabrika industriska u kini. proizvode i kombajne komusace samohodne, gradevinske masine,bagere rovokopace, valjke i puno toga. sto se tice traktora ima ih od najmanjeg do 180ks mozete proverit na internetu. kod nas najveci uvezen je 1304 tj 130ks. slican 1204.
slike koje je marko 355 stavio ja sam mu poslao ako vas interesuje nesto mogu uslikat pa ce marko da objavi na forumu.
nije da hvalim yta ja ga nemam ali svi ga hvale i kao sto sam vec pisao niko nece da ga proda.
ja bi bio zadovoljan i sa rabljenim, posto u kombinatu sava kovacevic ima 10komada onih kockastih, 1204 i jos ni jedan motor naje bilo nista radeno, licno smo bili tamo 1komad je bio u radionici, menjali lamelu, ona je keramicka i ima dug zivotni vek.
majstor je bio u kini na specjalizaciji ipak to je veliki kombinat bave se svime sto se tice poljoprivrede i imaju veliki atar.
pozdrav svima
 
M

miroslav k

Guest
ŠANANA kaže:
Nema YTo starijih modela :scratch :scratch , to su relativno novi traktori na tržištu
e sad se uveri da nisi bio u pravu
 
M

miroslav k

Guest
marko hurlimann xa86 kaže:
Za tih 120ks što ima ne vidim ni jedan priključak koji bi mu pravio problem :D
pa nije neki problem ali to je u banatu i pitaj koga oces da je tamo najteze zemljiste u nekadasnjoj SFRJ
:D
inac 1204 vuce 4 brazde moze i prekretac kad moze da nosi sejalicu 2000kg zasto ne bi mogo. :lol:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
miroslav k kaže:
[quote="ŠANANA":30magfst]Nema YTo starijih modela :scratch :scratch , to su relativno novi traktori na tržištu
e sad se uveri da nisi bio u pravu[/quote:30magfst]

nema šta, priznajem, mada nisam imao pojma, to sa izjavio po onome što sam vidio i čuo ;) ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
miroslav k kaže:
[quote="marko hurlimann xa86":3ptxbvve]Za tih 120ks što ima ne vidim ni jedan priključak koji bi mu pravio problem :D
pa nije neki problem ali to je u banatu i pitaj koga oces da je tamo najteze zemljiste u nekadasnjoj SFRJ
:D
inac 1204 vuce 4 brazde moze i prekretac kad moze da nosi sejalicu 2000kg zasto ne bi mogo. :lol:[/quote:3ptxbvve]
Vučem i kod Mene HURLIMANN 105 ks 4brazde :D ;) Ali nije isto vuč plug i orat s njim...
2000kg za 120 ks nije puno..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Ovo je propeler od YTO-a 1204 kockastog i točno paše na Zmaj 142 a ima i jedno krilce više pa bolje hladi!
bGO5XrH2ssIqwz9N.v.jpg

Usporedite!
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
YTO 404, 40 konjskih snaga:
0CymZZy8gsB4WpoI.v.jpg

Za podatke skinite sliku na kompjuter i zumirajte.
B4lwHFgxcRmjxWkW.v.jpg

YTO 554, 55 konjskih snaga:
tC__k4_WxcEq7UYm.v.jpg

QIShG_c6Z1JSx9xR.v.jpg

YTO X804, 80 konjskih snaga:
EA8tY99qQshE37Oj.v.jpg

QxoNJ2Jtf6Nj8dHr.v.jpg

YTO X904, 90 konjskih snaga:
aWJVZqHIIhgC8EGe.v.jpg

dUmWTVGr0yADwfiF.v.jpg

YTO X1204, 120 konjskih snaga:
HLaPL9i0N_Dm7zNc.v.jpg

Nib5dR6lCO0sDj0l.v.jpg


Ima još dalje 13004, 16004, 18004!
 
P

phoenixfendt

Guest
dali su ovi yto traktori isti kao foton ili ima tu razlike samo u izgledu posto znam da yto i foton imaju iste menjace i hidraulike a foton pokre cemotor perkins a fiata fiatov...sta vi misite o njima ...ja imam foton 804 i zadovoljan sam
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580


YTO postoji od 1955!!!
yteLMAcBjVFRcPVj.v.jpg

6_8r_MNL1salCMK_.v.jpg

iHKMUr8qiqv9Noii.v.jpg

pYwjPLc4js_Pnek_.v.jpg

7c88bxnPSG7pROHO.v.jpg

U5g5V7VSZ1qHrFap.v.jpg

UOdamfwlIalnNqcb.v.jpg

B8WNuoJdEwL6pDOP.v.jpg


Ako još koga zanimaju kakve slike recite ja ču stavit!
 
Na vrh