• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

S

sava

Guest
zrine892 kaže:
sto se tice YTO traktora...na sajmu su upalili od 120 ks...mogu reči da lijepo radi,nema buke,ipak je to perkinsov motor jel tako?a sto mi se nesvida one poluge na hidraulici mogli su staviti onu sa automatski kopčanje kao sto fendt ili jd ima...on ima onako rupu...traktor mi se ne cini tako strasnim kao sto izgleda...
motor nije perkins vec fiat i uradjena je mala prepravka kao sto sam vec napred napisao
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Bit će da su prekopirali cijelog fijata neki stari model i malo ga sriktali sukladno današnjem vremenu. Bio sam kod jednog vlasnika YTO, preporučili mi ovi iz Sekra Vinkovci, čovjek je strašno zadovoljan i ovaj mali mu je već drugi YTO. Prvi je kupio prije 4 godina (90 ks) i jako je zadovoljan sa oba. Servise je sam radio :)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Piše da je motor po Perkins-ovoj licenci, a šasija po Fiat-ovoj. Daj mi recire koliki mu je protok hidraulične pumpe, nigdje ne piše... Dal zna ko? Traktor čist solidno izgleda i ne može biti toliko loš jer je rađen za EU i Američko tržište, a oni baš i ne žele svašta kupit
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Meni se ti JTOVI sve više sviđaju kad čujem da ovako pišete o njima :scratch :scratch
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Marko355 kaže:
Meni se ti JTOVI sve više sviđaju kad čujem da ovako pišete o njima :scratch :scratch

i meni 8) ... ali na svu sreću još nemam tolko para da ga novog kupim :scratch
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
Ja sam uzeo Europarda prije tri godine to ti je isti kao yto samo hauba i kabina različiti susjed je uzeo od 90ks i ore trobraznim prekretačem 16" tu jedan iz Ramanovaca selo pokraj moga dobri su traktori
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Mislim da ti traktori i nisu tako loši. Pogledajte samo što to sve oni proizvode. Ne vjerujem da bi se ta tvrtka toliko raširila da ljudi nisu kupovali mnogo njihovih strojeva. Strojevi moraju biti provjereni i testirani na neki način, pa mislim da bi se već pokazalo da postoje neki veći problemi sa njima i nebi se tako prodavali.
Evo linka na njihovu stranicu pa pogledajte. Ima i mnogo većih modela od X1204

Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Nisam znao da YTO proizvodi priključke i kombajne.
Kad gledam ove komentare sve mi se više sviđaju. Jedina zamjerka je što su spori.
 
M

miroslav k

Guest
prosle nedelje sam bio na imanju sava kovacevic u vrbasu. imaju oko 10 traktora yto 1204 zadovoljni su rade sa njima sve osim oranja, za oranje imaju ogroman classov traktor. imaju i kombajn, berac za kukuruz cetvoredni sa tarupom isto YTO proizvodnje. nisam ni ja znao da je ta YTO fabrika tako mocna.
kod nas u vojvodini firma agrotaso uvozi neke slicne traktore kao YTO idu 40km na sat. od 90ks motor je licenca deutz a 120ks je potpuno identican kao kod YTA. traktori se zovu KM. Meni licno se ne svidaju zbog lose zavrsne obrade. kabina im je dosta lose uradena.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
miroslav k kaže:
prosle nedelje sam bio na imanju sava kovacevic u vrbasu. imaju oko 10 traktora yto 1204 zadovoljni su rade sa njima sve osim oranja, za oranje imaju ogroman classov traktor. imaju i kombajn, berac za kukuruz cetvoredni sa tarupom isto YTO proizvodnje. nisam ni ja znao da je ta YTO fabrika tako mocna.
kod nas u vojvodini firma agrotaso uvozi neke slicne traktore kao YTO idu 40km na sat. od 90ks motor je licenca deutz a 120ks je potpuno identican kao kod YTA. traktori se zovu KM. Meni licno se ne svidaju zbog lose zavrsne obrade. kabina im je dosta lose uradena.


tata kaže da je gledo jednog itu kojeg mu je kolega kupio i kaže da je završna obrada jako loša, kao da su ga djeca radila.
 
M

miroslav k

Guest
Marko355 kaže:
Nisam znao da YTO proizvodi priključke i kombajne.
Kad gledam ove komentare sve mi se više sviđaju. Jedina zamjerka je što su spori.

marko355 mozes li mi poslati skype adresu ili mail da ti posaljem sliku sta yto1204 vuce. posto vidim da i ti se puno interesujes za yta
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Evo ove slike mi je poslao član miroslav k pa ču ih ja staviti na forum:
Ovo je traktor:
Obrisan neispravan link.
A ove priključke vuče:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
sijačica 12 redi, 2 tone teška:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Sjetvospremač je 5 metara!
Obrisan neispravan link.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
I još:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Prikolica je 20 tona!
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Hm, ali ni jedan priključak nije makar zakvačit za njega. A tamo je i neki Fiat i DF?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Ako misliš da je Fiat na onoj slici gdje je prikolica 20 tona, ja mislim da je to YTO stariji neki, ako sam Miroslava dobro skužio.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nema YTo starijih modela :scratch :scratch , to su relativno novi traktori na tržištu
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Za tih 120ks što ima ne vidim ni jedan priključak koji bi mu pravio problem :D
 
P

Poljodjelac

Guest
Dobro Marko kaže nije ono Fiat, to je stari tip YTO i kod mene ima jedan takav.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,580
Poljodjelac, ajd reci mi jel bi rađe još jednog Ursusa 1634 ili YTO-a 1204? Ali da dobiješ!
 
Na vrh