• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMA LI TKO ISKUSTVA SA YTO TRAKTOROM

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
183
Molim vas informaciju o tome kak ste zadovoljni yto traktorom.
Ja sam zainteresiran za model 354.
Da li je servis u redu i da li su ekipa iz Čakovca u redu kao trgovci?

universal340

Član
Tu od
29 Kol 2011
Poruka
74
Ja sam kupil rabljeni 454 pa ne znam kak je to sa njima u vezi traktora.. jedino sam malčer uzeo kod njih i dostavili su mi ga na adresu besplatno za 2 dana..i nisam za sad imal kvarova ni na malčeru ni na traktoru..je da ima traktor tek 450rh pa budem vidjel dalje, al nebi smjelo niš krepat. Razbio sam staklo na kabini i imali su ga na stanju za 500kn tak da valjda imaju i ostale dijelove... filtere ne kupujem kod njih, to ima svaki bolji dućan s traktorskim dijelovima..
Taj novi model 354 ima mjenjače sastrane, reverz, ručnu kočnicu sastrane, rezervoar goriva ispod kabine..napredovali su od 2013.godine kad je moj napravljen (on to nema, a puno je praktičnije) tak da bi trebal bit ok traktor..
Samo nemojte kopčat neke priključe koji nisu za 35ks traktor, ipak je to kinez, ne znam baš da bude on sad izdržljiv ko neki duplo skuplji traktor..ja sa svojim sve laganini radim, održavam i vjerujem da nebude problema..
Eto toliko od mene :)

universal340

Član
Tu od
29 Kol 2011
Poruka
74
I obavezno kad se traktor razradi uzet ključ u ruke i sve vijke po traktoru provjeriti dal su zategnuti 😂

Najnoviji postovi

$(function() { var unit = $('.samCodeUnit[data-position="container_sidebar_below"]'); var stickyPoint = 0; function isSidebar() { return window.matchMedia('(min-width: 900px)').matches; } if (unit.length && isSidebar()) { $(window).scroll(function() { var unitScrollOffset = unit.offset().top; var scrollTop = $(document).scrollTop(); if (unitScrollOffset - scrollTop<= 0 && stickyPoint == 0) { unit.css({position: 'fixed', top: $('.p-nav').height() + 10, width: 'auto'}); stickyPoint = scrollTop; } else if (stickyPoint >= scrollTop) { unit.css({position: '', top: '', width: ''}); stickyPoint = 0; } }); } $(window).resize(function() { if (!isSidebar()) { unit.css({position: '', top: '', width: ''}); } }); });
Na vrh