• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Neki imaju na cijevi kojom dolazi gorivo na grijač ventilić kojim preko ljeta možeš zatvoriti gorivo na grijač... neki nemaju...... ako curi grijač onda ti napuni granu gorivom, i onda imaš ovakve simptome kakve ti imaš.... skini grijač i vidi jel mokro...... probaj kada je dolje napumpat na ac pumpi pa vidi jel curi na njega....
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Tako se i mom dedi par puta zakasljalo,pa mu bilo bolje,ali je sutradan preselio na onaj svijet....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja mislim da je on od tuge kad se sjetil na unuka xd
govore stari ljudi da je konj najjači prije nego krepa , tak da sitna kašljucanja imt-a idu u prilog
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zbog kašljanja IMT-a stavil sam treču pumpu izmijenjal 12 diza i mislil da bude kak treba da bi opet nekad malo sfrfljal ma odustal sam i zaključil da je to IMT :icon_scratch:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
sad bi mogel preči na razvod , tu ima dosta posla , zub naprijed , zub nazad ..pa međuzupčanik s više zubi za bolju primanje gasa .auuuu...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zeljkec da tvojega ne boli glava vec duze vrijeme,a ti mu stalno dajes krivu terapiju(tablete)?
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,384
Moze biti da me se sjetio...
IMT po citavu noc razmislja kako ce da iznervira gazdu sutradan. Kod mene tako prije dva mjesec na 539 stalo kvacilo nece da razdvaja. Dan prije nesto malo balirao sa njim i normalno ga ostavio u garazi. Sutradan ga upalim da nesto prevucem kad gle cuda nece kvacilo. Nesto su ovi cackali malo i pocelo da fercera.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
sad bi mogel preči na razvod , tu ima dosta posla , zub naprijed , zub nazad ..pa međuzupčanik s više zubi za bolju primanje gasa .auuuu...

Taj dio sam več prošel a da još ne tražiš pregledana kompresija pritisak ulja provjerene sve frekvencije(radi vibracija) i ostala statika :icon_weed:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
uspjeh je ako ne moraš šlepati doma , znam za taj osječaj kad u štaglju zadovoljno povlačiš ručku za gašenje
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A bregasta,da se nije malo krivo potrosila,pa na nekim okretajima stuca.
Kak radi na leru?Kolko vur ima?
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znam da ide al svatko moze fulat i krivo izmjerit,ocito nekaj nije u stotu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Puknuti ajde prestani provocirati...molim te
Ja sam pital zakaj se to dešava jer to normalan rad nije
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Ma pretepače su nula za mene :biggrin:


1609916_720761964662668_7111493114839747992_n.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh