• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,213
Nisam primjetio nikakav problem kod stavljanja,... vi zbilja ubijete svako veselje u čovjeku...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Mlad si još ti pa se možeš savinuti, mene muči kolac pa nejde više :icon_wink:
Naj se ljutiti, samo sam ti htel skrenuti pažnju da bi ti bilo lakše da si ga skinul dole.
Pošto vidim da ti ide imam ja jednog za popravak pa se bilježim kad uhvatiš lufta
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,213
Imas ih u bilo kojem ducanu s djelovima,ovi moji su od universala al pašeju...nekaj sitnog dojdeju

@muha,samo dopeljaj ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidi se da su vodilice za bočne ležajeve po kojima sic kliže poderane, to i govori način na koji je ovaj nosač samog sica postavljen na federe. Nadam se da si to sredil, jer badava novi federi ako se sic nema po čemu voziti gore dole.

Inače, prvo treba napraviti nove vodilice-klizače (ja sam ih napravil od komada flaha i zavaril gore), na ove ušice treba staviti kuglične ležajeve, e onda se odozdola pogurne taj nosač sica te zavučeš ruku unutra i zakopčaš federe i amortizer, te onda našpanaš na šerafu za štelanje kilaže napetost federa, prišerafiš sam sic na taj nosač, prišerafiš spužve i onda sic vratiš na traktor.
Servisiral sam ja to na 565, radi ko singerica, nebi ga dal ni za jednog ovog novog turčina ili indijca.
Sad još moram na 540 to odraditi, pošto je sic tvrd ko panj :D
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Kaj god.... to je on namjerno ostavil bez ležaja i nove vodilice. Ne valja mu amortizer u sicu pa se sad trenjem metala po metalu smanji njihanje... vibracije. To inače radi amortizer. :icon_fU:

Kaj vi znate... svi po redu :icon_butt:

A k tome ima i zvučni signal

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=3T_8TAJQ0go[/YT]

heeeheehe
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nemojte tak pa Tinek se najprije mora naučiti na loš sic pa kad ga sredi na bolji a bude Tino njega zriktal za pet !!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,213
Ma kaj vi znate hehehe
A ko veli da je to nisam sve napravil?:fiery:
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,419
To ti je pozitivna kritika, što je prije prihvatiš, bit će ti bolje-vjeruj mi :(wait):
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
na 533 je stavljena nova membrana, ali prilikom vožnje 2. brzom ili 3. brzom, nakon smanjivanja gasa traktor cupka kad mu se smanji gas... kad smanjim sa 1400 na 1200 obrtaja malo ko da zastane...sta bi moglo bit?
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Rasklopio sam motor IMT 533 i sad me interesuje kako da znam koja je specijala radilice kolko treba da bude njena debljina. Pa ako neko zna nek napiše.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
@AMIR1 ja mislim da ti njih trolaš :icon_smile: čitam prije par stranica pitaš koliko ulja ide u boš pumpu, a sad već radilicu spremeravaš :icon_surprised:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
samko ti si pak ko moj stari... čudo je u svakom slučaju kaj (i koga) sve ti traktori prežive :icon_rolleyes:
 

Najnoviji postovi

Na vrh