• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
@AMIR1 ja mislim da ti njih trolaš :icon_smile: čitam prije par stranica pitaš koliko ulja ide u boš pumpu, a sad već radilicu spremeravaš :icon_surprised:

StricVujc Ne trolam ja nikog, a zar se nesmije pitat nešto što neznaš kao na primjer za to ulje. A što se tiče radilice interesujeme posto neznam sad dali da kupim drugu il je vec na njoj tađene sve tri specijale. Pa ako znaš reci, a ako neznaš ne soli mi pamet. :^):

Ulje ide u boš pumpu :icon_eek: , imt je čudo :icon_super:

Da ulje ide u bosh pumpu, da nebi zapekla ona tri elementa od nafte. Ak nisi znao.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Radilica: standard leteči 57,124/57,112. 2 spec. - 0,51
Radilica: standard glavni 69,824/69,812. 2 spec, - 0,51

tako kaže MUHA, mislim ja sam to izguglal jer znam da negde na forumu se spominje, ali čudno je da ti to treba.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Rasklopio sam motor IMT 533 i sad me interesuje kako da znam koja je specijala radilice kolko treba da bude njena debljina. Pa ako neko zna nek napiše.
I da znaš koja je njena debljina nebu ti ništ pomoglo, ako ju treba brusiti onda ju budu na strojnoj izmjerili i rekli ti dali ju mogu spasiti. Današnja tehnologija uvoza djelova dopušta neslučene granice oko brušenja radilice. Neke idu čak na 6 specijalu ali to se zna za kaj je, samo udaja.

Ako ti podaci tebe baš vesele ja bum otvoril čitulju i prepisal ih jer ih napamet neznam.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ovako kaze knjiga...
ff.png
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Vid vraga, moja i Lisnikova čitulja se podudaraju, mada nisu iste.



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Nisu povjerljivi več nisu zatraženi.
Ovi koje smo dali ionak običnim smrtnicima ništ ne znače.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ti bokca, koda u tom priručniku piše neka tajna...imam i ja priručnik za održavanje IMT traktora 540-542-545-547-549 i to piše u njemu.
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Hvala vam na podacima.Danas mi rekao jedan majstor da pise na lezajevima radilice koja je specijala radilice rađena. I umene na svu sreću piše 1 sp. i rađena 1980 godine :D
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Da pise i godina ak hoces mogu ti slikat al, se i nevidi baš pravo. Prvo imaju neka ti slova utipkana u njega to je sigurno proizvođač, pa onda godina 1980, i ispod pise 1 sp.
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
nisu li se tih godina izrezavali ležajevi od čega ono, od plehnatih posuda od ulja :icon_scratch:
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Da i traktori su tih godina imali i auto-pilot :icon_surprised:

Ajd slikni, nisam to nikad videl.
Ajd slikam pa ti posaljem sutra.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
vjeruj mi i ja sam bil šokiran kad sam to pročital negde, ne velim da je to slučaj s tvojim, nedaj bože... ali to se tak delalo u ono vrijeme.
 

frenja

Član
Tu od
27 Tra 2014
Poruka
137
pozz. kupujem si imt 533 ili imt 540 sad za kojeg ce mi vec biti dosta 2000€ toga cu uzet.
uglavnom imam pitanje sto bi trebao pripaziti pri kupnji?
 

Najnoviji postovi

Na vrh