• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Bome je prava pila!

Kad bi naletio negde ne takvo groblje, al da je motor dobar ko u ovom slučaju gore, pa to srediti za sebe, imaš ga dok si živ.

Zakaj groblje pa traktor je u komadu i kompletan,samo mu stavit sve 4 nove gume i zadnje lampe i imaš stroj.

To kaj je hrđav za rad nema nikakve veze,a ak se očeš šminkat ili ič do bertije pa si ga pofarbaš.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Nisi jedini....., ali eto tebi trebaju,ali meni ne trebaju. Nemam vise IMT-a.
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
OK hvala @StricVujic nasao sam.
Eha sad sigurno ima neko ko zna dali skodi kada su veci klipovi nego što treba. U mene je IMT 533 a klipovi su izgleda od 539 pa sad dali to šta šteti motoru??
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako se dobro napravi ne šteti naš kolega Muha je jednom mojem susjedu to radil pred nekih 20-tak godina i 533 samo ide .:icon_super:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Šteta kaj si našel i riješil kvačilo, mislil sam ponoviti post s novim slikama. Budem neki drugi put kad nekome opet zatreba.

Ako je pumpa pripasana da daje količinu goriva za malo veče klipove onda ti i nije tak loše, mada to po mojem nije naj sretnije rješenje.
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Eh sad to neznam dali je pumpa naštelovane, al su veci klipovi. A jel mozda ti znas koliki klipovi trebaju biti duzine i sirine za IMT 533, a koliki za IMT 539.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,433
Danas skinuo AC pumpu i ne pozna se ništa na njoj da bi mogao reći da curi, traktor je napravio 7 radnih sati od izmjene ulja i ima viška, biće red boš pumpa dolje. A bila je prije cca 300rh kod bošiste, izgleda da je nešto zbrljao!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,433
Bio sam skidao grijač ovaj mjesec i suh je. Zar grijač nije povezan samo sa zrakom?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Danas skinuo AC pumpu i ne pozna se ništa na njoj da bi mogao reći da curi, traktor je napravio 7 radnih sati od izmjene ulja i ima viška, biće red boš pumpa dolje. A bila je prije cca 300rh kod bošiste, izgleda da je nešto zbrljao!


Ako je roto tad je propustio semering.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pa bi, zasto nebi? Dobije se sve kompletno, samo treba to ugradit. A pumpa vjerojatno ide na mjesto kompresora, pretpostavljam.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pumpa se ugrađuje s druge strane kompresora. znači kompresora i pumpu goni isti zupčanik razvda.
To vam je ono mjesto gde je onaj poklopac, tu imaju 560/565 pumpe za volan.

I morate znati da to NIJE hidraulični volan!!! To je samo pomočni servo volan!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh