• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

dragi7

Član
Tu od
28 Sij 2015
Poruka
48
U pumpu sam stavio ulje koje stavljam i u motor mislim da sam negdje pročitao da stavim to ulje INA Delta 5.:icon_neutral:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Pumpa nezna ko je proizvodjac ulja i bitno je samo da je motorno ulje i da ga ima i da se menja periodicno. U motor ide 15w40 ili sae 30 sae 40 tako da to ide i u pumpu a manje bitno ko je proizvodjac
 

dragi7

Član
Tu od
28 Sij 2015
Poruka
48
OK u pravu si nećemo reklamirati proizvođača ulje bitan je viskozitet a to je to. Znam da je netko napisao da ide ulje kao i u motor a sjećam se da sam to radio i na starom motoru koju je bio IMR 033/T koji je imao linijsku pumpu i bila je smještena više prema zadnjem dijelu motora.:smile:

Nego zanima me ima li neko možda sliku linijske pumpe za motor M033/T ali pogled sa zadnje strane ( strana koja je prema bloku motora) .Surfao sam po internetu i našao100 slika ali sve su slike slikane sa prednje strane želio bih da vidim gdje je ta famozna prelivnu cijev i gdje se točno nalazi pa da pokušam napraviti nekakav lim ispod pumpe tako da kad mjenjam ulje da mi ne curi u brod ispod motora, jer kako sam rekao od rashladnika ispušne grane ne mogu vidit onu drugu stranu .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Meni je neko reko da stavlja hipenol e svasta .
I ja sam do sada motornotočio.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Mislite da bi se rakovica bunila na deltu, a naročito Boš pumpa?
 

dragi7

Član
Tu od
28 Sij 2015
Poruka
48
Muha vidim tu si ajde vidi i
mas li negdi u pričuvi sliku one moje pumpe da vudim ja di je meni otpozadu to ulje o kojem smo se raspisalu curi.Kad dodjes u Split imaš riblji ručak kako sam ti i rekao a i za P:smile:uknutoga isto vrijedi ponuda:smile:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,967
Drukčiji traktor mislim da i u Torpeda ide motorno.
U imt ne najbolji trans hidrol
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Muha vidim tu si ajde vidi i
mas li negdi u pričuvi sliku one moje pumpe da vudim ja di je meni otpozadu to ulje o kojem smo se raspisalu curi.Kad dodjes u Split imaš riblji ručak kako sam ti i rekao a i za P:smile:uknutoga isto vrijedi ponuda:smile:
Več sam tražil, nažalost nemam ili nemogu nači.
kad dojdem dole da pitam za dragog (možda naletim na tolog brata) ili da barku tražim pogledom?
Ja bi radije đir barkom nego riblji ručak.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,107
Nemam slike na motoru,al imam skinute PVP.Znaci iza pumpe ima prelivna cijev.Ovako ces otprilike znati gdje bi trebalo da kapa visak ulja..Zelena strelica oznacava vrh prelivne cijevi.Negdje oko sredine pumpe do bloka bi trebalo da kapa..
dsc01301.jpg

dsc01304.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh