• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
To ti je ta cijev.Kolege su sve nabrojali.Jos da nadovezem da ti treba suplji vijak za cijev i dvije bakarne podloske.Da nebi pucala cijev od vibracije mozes nazad da jos postavis limeni nosac. Skines cep na poklopcu hid. i postavis cijev koju pricvrstis sa supljim vijkom.
dsc01441.jpg
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,203
@Dongfeng A zašto ne? ja svake godine vozik 3-4 kubika drva na prikolici 15 kilometara i treba mi pola sata i to ne na ful gasu...
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Mislis 3-4 metra drva, ne kubika sto je puno vece. Koliko taj tvoj ide na ful gasu 40 km/h, jer ovako ispada da ide 30 km/h. Samo ti vozi... Malo me Luka preduhitrio za ovu brzinu. Ali ipak je to Tinekov 533, on sve moze...
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
@Dongfeng A zašto ne? ja svake godine vozik 3-4 kubika drva na prikolici 15 kilometara i treba mi pola sata i to ne na ful gasu...

ma čovek se salil (bar predpostavljam) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: sa ferđom odes i u srbiju i nazad sa ful il sa neful gasom i nebus ga podro ak je nekaj vjecno onda je to ferđo!! :icon_pray:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,203
Par minuta sim tam,NEBITNO
Mene zanima zakaj imt to nebi mogo...i ja mjerim kubikažu skalanih i naslagin drva po prikolici (širina,duljina,visina)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Ja uvijek dam gasa oko 1800, 1900 okretaja i onda ide 22 km na sat..
Nekad dok idem dalje znam staviti navigaciju da bas vidim koliko ide tocno, a one table koje mjere brzinu pokraj puta 539-ki ni ne mogu izmjeriti nista.. :)
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Imao sam 533, a sada imam 539, na obadva sam radio kompletnu generalku i niti jedan ne ide 30 km/h ili ga ja žalim.
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Ja uvijek dam gasa oko 1800, 1900 okretaja i onda ide 22 km na sat..
Nekad dok idem dalje znam staviti navigaciju da bas vidim koliko ide tocno, a one table koje mjere brzinu pokraj puta 539-ki ni ne mogu izmjeriti nista.. :)

ide toliko brzo da pise error :biggrin:
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
Ev sam da ja kazem da je moj 533 extra brz neam pojma zasto. Jednom smo zetor 5011 i ja isli po kukuruze i ostavio sam ga dok je on imo full gas..neznam sta je malom napravljeno ali ide ko lud..u cemu moze bit caka?
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Ev sam da ja kazem da je moj 533 extra brz neam pojma zasto. Jednom smo zetor 5011 i ja isli po kukuruze i ostavio sam ga dok je on imo full gas..neznam sta je malom napravljeno ali ide ko lud..u cemu moze bit caka?

a nije mu to neka usporedba. ti zetori ko 5011 6211 su full tromi na gasu.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Par minuta sim tam,NEBITNO
Mene zanima zakaj imt to nebi mogo...i ja mjerim kubikažu skalanih i naslagin drva po prikolici (širina,duljina,visina)

Tino to ti je metraza, a ne kubikaza, jer imas supljine. Po tome bi ja na sticara tovario 80 kubika oblovine.
Svi se pisete a zasto to imt ne bi mogao, a ne pitate se dokle ce te vi....
Imao sam 539 i znam kako je, isao sam sa njim po balirku 25 km u jednom smjeru i rekao nikad vise.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,371
Po tehnickim podatcima zetor ide 30 Km/h. Al meni gas nije bio do kraja..ide ko da ima 3000 okretaja..
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
U isto vrijeme sam imao 539 i C-360. Kada sam sa priključcima plug, tanjurača i sl. 539 ostavi C-360, ali ne znači da ide brže od 28 km/h, a znate zašto - zato što C-360 postiže maksimalnu brzinu od 26 km/h.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,203
Pa što ti se zamjerilo? Jakna,kapa i po plinu...ak je otvorena cesta pred tobom mozes ruke u đepove i skretati nogama,al to rijetko ko može (oni koji imaju lagan volan)
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,378
Jednostavno se ukocis u njemu, udobnost 0 bodova, iako je imao lagan volan. Vjeruj da me je vise umaralo 1 sat voznje sa njim nego sat baliranja. Imao je kabinu kod koje su se vrata otvarala nazad i mogla su se stakla na njima skroz da otvaraju, za razliku od ovih sto se naprijed otvaraju
 

Najnoviji postovi

Na vrh