• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,204
Svako ima svoj ukus...Ja bi rado sjeo na IMT i drndao cjeli dan ak treba,jednostavno sam takav,daj mi bilo kaj ja budem vozil
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Imao sam 539 i znam kako je, isao sam sa njim po balirku 25 km u jednom smjeru i rekao nikad vise.

Meni se lijepo voziti traktorom tak na dalje destinacije, pogotovo kud nikad nisam isao prije pa razgledavam, al pod uvjetom da je traktor cist ko suza, sram me nekud s blatnim ici.. :(giggle):
Nekad znam otici s traktorom placat racune u grad ili tako nesto..

Edit:
Znaci dok je ovako cist, onda mi s lijepo s njim voziti. :)
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Steta sto je otisao da Tino dodes kod mene i drndas dva mjeseca sa njim tokom kosevine kad vec toliko volis. Jos bi bio i placen.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Po tehnickim podatcima zetor ide 30 Km/h. Al meni gas nije bio do kraja..ide ko da ima 3000 okretaja..

a da ti nije membrana šupla... pa stvarno ide na 3000 okretaja :(giggle):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,170
Dovoljan je jedan, ako ti je baš prvi put morete i dvojica biti, ali se bojim da ju budete bolje ogulili nego da to napravi jedan sam.
Otpojiš istalaciju za lampe, odšarafiš ona dva šarafa bočno (ključ 19) i izvadiš cjev usisa.
Primiš ju odspreda i u zrak zadnji karaj, dalje bu išla sama.
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
nemrem ju zguliti bolje nek je. zbrusil sam ju da bi farbal al tolko je zdeformirana od šume i godina da ne znam jel ima smisla skidati, možda je bolje prefarbati tak kak je. Lampe su skinute, struju bu trebalo novu
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Samo ju skini, lakse ju je za pofarbati, a i ona mora biti dolje za 2,3 minute..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,170
Ja bi baš htel videti kak bu to izgledalo pofarbano ako se nebu skinula dole
 

ksamac

Novi član
Tu od
31 Sij 2015
Poruka
9
ali nije bas uobicajena na ovim traktorima. neki kazu da su ovakve kabine bile za izvozne traktore
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja ju imam na svom i s njom je kupljen 72-73' god.
Jaka i čvrsta kabina,al kad ju zatvoriš sa svim limovima skučena je i preglednost slaba.
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Dali neko zna na kolko milimetra treba naštimat zazor podizača klackalice na glavi šsto bude. Ako me niste dobro skontali da još bolje pojasnim sa desne strane što ih podiže Bregasta osovina, i sad kolko treba onaj šaraf da izvuruje??
 

Najnoviji postovi

Na vrh