• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

dragi7

Član
Tu od
28 Sij 2015
Poruka
48
Gledam sada detaljnije šta si napisao vida za kacavidu je mora bit negdje ispod ove kontramatice na tijelu a ne unutar nareza dugačke vide što sam ja mislio.:eek::
 

AMIR1

Član
Tu od
13 Sij 2015
Poruka
98
Mene samo zanima kako si na IMT-u nasao capne prvog i capne drugog stepena..
Za IMT imas sve napisano na forumu kako se stela kvacilo..Citaj malo....


Ma nisam našao capne prvog i capne drugog stepena. Već sam čitao i nišao na ove mjere od zetora, pa me zanima kolko oni šarafi trebaju bit zavrnuti ili odvrnuti na one tri capne?
 

dragi7

Član
Tu od
28 Sij 2015
Poruka
48
Ja i Amir1 smo najjači u zadnje vrime na forumu niko ne može od nas doć do izražaja pitanje ja pitanje on fali nam meštara za odgovore koliko pitamo ali kako kažu ko pita se skita (jedino ako nije skitnica) Naravno šala meni i tebi Amire1
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Zavrces ih tako da izađu na drugu stranu najvise oko 2mm.Sve vise ako projdu moze doci do zapinjanja za nitne na lameli prilikom odvajanja..
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
971
Pozdrav,moze li mi netko reci dali se vijci daju izvadit i kako(kontra maticom ili da piknem elektrodom)
20150228_135800.jpg
[/url]
free image hosting[/IMG].
20150228_135811.jpg
[/url]
image hosting 10mb limit[/IMG].
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Išlo bu garant, a slučajno (mada ne vjerujem) ako nebi onda malo prigrij brenerčekom ili izlupaj čekičem. Pazi da ne oštetiš navoj.
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
971
Jel na 1 vijak idu po 2 matice ,na ove ostale ne ,tako da moram jednu suziti a onda nema puno navoja,probacu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
A gle, ako tebi više netrebaju ti šarafi onda ove kaj nema mjesta za drugu maticu možeš piknuti, ali ako ih hočeš spasiti ....
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
971
Da imamo sa lamelom ,ovo mi je ostao lancanik jedan ,drugi napravio(manji),po bi slozio da bude stalno gore kad sam u sumi ,ako negdje i zapadnem da se mogu potegnut ,naso na yuutube pa mi se dopalo i za manje kladice,jedino je direkt na kuplung nema svoje lamele. Trebalo bi funkcionirat,,,
 

frenja

Član
Tu od
27 Tra 2014
Poruka
137
Pozdrav forumasi. Trebam jedan kratki odgovor.
Kupio sam traktor imt 533 i vozit cu ga oko 30km do kuce, zamnima me samo u koji polozaj da posavim rucice hidraulike?
I da traktor je registriran i u prometnoj pise da je bez kabine, sam me zanima jel me moze policija zezat ako nemam ni luk ni kabinu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,159
Nebitno, samo da se poluge baš ne vuku po podu pa buku stvaraju ....
Mislim da nema veze kaj nema jarma ako je regan.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pozdrav forumasi. Trebam jedan kratki odgovor.
Kupio sam traktor imt 533 i vozit cu ga oko 30km do kuce, zamnima me samo u koji polozaj da posavim rucice hidraulike?
I da traktor je registriran i u prometnoj pise da je bez kabine, sam me zanima jel me moze policija zezat ako nemam ni luk ni kabinu?
kockice dolje , a kuglicu prema poziciji na kojih želiš da su poluge ..može maksimalno dolje ili gore , svejedno

za policiju ne brini , samo stavi kacigu :biggrin:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,477
Nebitno, samo da se poluge baš ne vuku po podu pa buku stvaraju ....
Mislim da nema veze kaj nema jarma ako je regan.
I da ne lupaju po ripnama ako nema one unutarnje lance.
Ponesi komad zice za svaki slucaj
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
Da imamo sa lamelom ,ovo mi je ostao lancanik jedan ,drugi napravio(manji),po bi slozio da bude stalno gore kad sam u sumi ,ako negdje i zapadnem da se mogu potegnut ,naso na yuutube pa mi se dopalo i za manje kladice,jedino je direkt na kuplung nema svoje lamele. Trebalo bi funkcionirat,,,
Po meni je previse brz prenos ,bar ono sto sam video na takvim vitlovima. To jedino ako zapnes sa traktorom da ides kardanom preko brzina. Za deblje trupce to nije sigurno. Nezezaj se sa brzim prenosima jer trenutak nepaznje i traktor naopacke
 

Najnoviji postovi

Na vrh