• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
cuo da sad na tehnickom osim signalizacije, rasvjete, gledaju i volan...

jos samo fali da kocnice pocnu testirat na valjcima....

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
A jebi ga. Malo i pretjeruju ali nemre ni pol kruga lufta biti. Ja kad dojdem k traktoru uvjek se prvo za volan lovim.
Kad vidim pojedine rakete na cesti ....
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Kod mene još ne gledaju ništa samo dođem na tehnički slika traktor platim dobijem novu naljepnicu i aj bok [emoji1]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Kod nas kad bude ono po selima, gleda se da ima sva stakla, signalizacija, dva retrovizora, trokut, probati kocnice i malo klimati volanom.

A u stanici mislim da malo bolje gledaju.. Kad sam bio sa autom, taman bio jedan iz sela, išao je vec drugi puta, vratili ga zbog krajnika, imao lufta.

Poslano sa mog V7A koristeći Tapatalk
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
Ako budu gledali volan od ove godine moj stari 539 pada odmah, jedino da mu nekak zacvikam volan dok bude ovaj probaval koliko ima lufta.. :D:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,492
Nategnes ga na jednu stranu i cimas [emoji2]

Ja idem sutra pa kad se nakani gleda od sirene, brisaca, mjeri najnizu tocku, razmak prednjih i zadnjih kotaca...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,215
Ja bil jučer, poslikal ga je, onda se čudil kaj motor nije diran od '68. i dal mi naljepnicu da si zaljepim :(giggle):
 
Posljednje uređivanje:

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Stalno dropis da motor nije diran, a stavljao si slike da ste nesta oko glave radili..
Jel ti pocinjes racunat da je motor diran nakon sto full generalku napravis?

Poslano sa mog V7A koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Tino nemoj bit 100% siguran da nije nikad otvaran jer kolko se sjecam nije od prvog dana u tvojoj familiji!!
 
Tu od
20 Sij 2016
Poruka
76
Pa ovo s lufotm rjesite tak da dok pocnete okretati upravljac s nogom se uprete u ovu ruku sta ide prema kotacu pa izgleda kao da okrecete upravljacem
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
533 se je tek od 65 i mogel kupiti ali MF je bilo dosta tih godina sa 4 celindera .
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Znam i za MF 35x ima mi ga susjed on je 57 ili 58 nez tocno ima 4 cilindra i po knjižici 42 ks
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Ja sam ipak mišljenja da je volan pametnije posložiti (radi sebe i drugih) ako ima pol kruga. Samo da se malo popiksiraju luftovi i zamjeni koji krajnik i več smo na frtalj, a to se osjeti i te kak u vožnji.
Pa ni na autima vam ne traje toliko let bez popravka a ne vozi se po takvim terenima ko traktor , kad bi zbrojil troškove održavanja ovjesa kroz te godine ....
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Pa moze bit da traktor od Tine i nije raden ako ne radi puno poljoprivredu.
Gazda od kog smo mi kupili traktor imao je vrsalicu i u par sezona je stukao motor,uradio generalno i prodao ga nama.Kod nas je 30 godina i sem redovnog odrzavanja nismo imal kvarova...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,215
Traktor je kupljen u Benkovcu, a bome se dolje nije imal di naradit da bi mu generalku slagali...
 

marinko96

Član
Tu od
29 Kol 2015
Poruka
70
Imam problem sa svojim 539 nezz dali diram ili ne slini na diftungu glave dali promjenit diftung ili ostaviti jer neprimjecujem da gubi komptesiju
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Ulje ili voda?

Ako mjenjas dihting moras nosit glavu na ravnanje ...novi dihtung i ravnanje glave je 200 kuna ako si znas sam napravit promjeni

Ako traktor onda Zetor!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh