• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ti si žrtva potrošačkog društva , kupuj , kupuj , kupuj ..sve više , sve skuplje
budite sigurni da nije bakar tak skup nikad ne vi ni čuli da postoje al brtve
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Kaj se mene tiče,ovdje gdje je curilo na spojevima ne idu nikakve šajbice,nego je valjda loš navoj i konus,to sam riješio teflonom,filtere je trebalo dotegnuti,hebo onog koji je stavio gore onaj mali šarafić pa se bojim da ga ne shebem pritezanjem,ali za sad je OK,a čašica je bila puknuta,stavljena je nova i sad je suho. Ostala je još pipica i curenje antifriza,to nek čeka bolje dane,smeta me kad curi,ali jednostavno ne stignem...
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
316
Ja jucer na svojeg fergana 533 stavil termostat, sad dok smo sijali tritikal temperatura nikako iznad 45-50, a to bas nije zdravo za motor pa reko da stavimo termostat. Nadam se da nebude zastekal, treba paziti na pemperaturu i to je to, termostat otvara na 74 stupnja
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kaj je taj iz ducana izasal?

Sent from my JY-G4 using Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Skoro, fali:

Poklopac osiguraca
Desni retrovizor
Naprijed ima neku slabu poteznicu
Fali crijevo za kipu
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Lepo izgleda, nema kaj! Nek sam što više radi, i što prije da se otplati. Koja je bila cijena ako nije tajna, godište, sati?

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
5000€ s prijevozom
Reg do 5mj 2017
1988.g.
1725 radnih sati


Otisla 2kom imt 533 plus doplata za njega, nadam se da se isplati to sto sam napravio i da necu zaliti
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Mislim da nisi nikaj fulal i da si napravil dobar potez. Ipak je tu bolja špera, dvostepeno, jači motor, kabina, novije godište.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Najbitnije od svega je motor koji je u odlicnoj kondiciji i bolja kabina, jer bocna stakla na staroj su bila ko malo spustena dolje i tesko vidim markir od sijacice, kod ove je puno bolja preglednost, i volan nema lufta, tamo je trebalo to raditi, jedan kod mene napravio preko 6000 sati u svim poslivima, a drugi malo preko 1000 sati
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,216
Pa gdje si ga samo našel u takvom stanju???
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Sv. Nedjelja-Kerestinec
Imao bocnu kosu i kosio travu, te vukao malu prikolicu

Kod nas u slavoniji toga nema.....
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,216
Sv. Nedjelja-Kerestinec
Imao bocnu kosu i kosio travu, te vukao malu prikolicu

Kod nas u slavoniji toga nema.....
Pri vama u Slavoniji se strojevi ne kupuju.
Većina ih je slabo održavana i poderana do temelja.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
odnavek je plol svjeta za kupiti i pola za prodati ..evo on je svoje 533 prodal a u slavoniji je ..

ja npr nikad ne bi kupil svoje strojeve , jer jako dobro znam sve mane i nedostatke ..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Pri vama u Slavoniji se strojevi ne kupuju.
Većina ih je slabo održavana i poderana do temelja.


Bas na to sam mislio, al nisam htio biti toliko iskren.....mozes ti paziti koliko hoces kad ga rad ubija

Nisam nailazio fa ga nebi prekrstio u zetora....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
nitko više ne želi kupovati od susjeda jer smo poslati egiostični gadovi koji misle da svi bolje barataju sa strojevima nego naši susjedi , a vjerujte uvjek je bolje kod susjede nego u nekoj pripizdini ..uvjek je bolji traktor iz njemačke jer oni ništ ne rade samo se voze do njive i onda kopaju motikama , ne vuku drva iz šume nego samo voze , a nose na rukama itd .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Nema veze s tim sto si napisao, 533 bez kabine sam kupio u susjednom selu, a ovaj sa kabinom dva sela dalje.....vise bi volio da sam mogao kupiti negdje blizu nego praviti tolike kilometre....svi traktori tu nisu ispod 5-6000-8000 sati, a takve sam prodao, ono sto sam trazio to sam i kupio.....

Danas proba u oranju......snaga se oseća!!!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ma nisam baš mislio na tebe , nego generalno ...

ali ipak rađe radim s 533 jer je njegova mirnoča nezamjenjiva
 
Na vrh