• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

bjeli

Novi član
Tu od
11 Velj 2014
Poruka
14
Ima li neka slika PVP gdje je taj semering i može li to odradit prosječan majstor,kod mene je i danju minus 10 do minus 14 pa se ništa neda raditi ,gledo sam i vaš profil ali nIsam našo sliku PVP, unaprjed hvala,pozdrav
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
traži poruke od forumaša lisnik ili muha , jedna od njih je to sigurno postavio

ako sam barem malo pomogao stisni hvala ispod mog posta
 

bjeli

Novi član
Tu od
11 Velj 2014
Poruka
14
lisnik me i upozorio na taj semering ali na njegovu profilu nisam uspio naći sliku PVP I sliku tog semeringa, unaprjed hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
U današnja vremena tome ko karter za IMT plati te novce treba čavel rožnjak u glavu zavrtati i s druge strane ga dvaput zavinuti, za svaki slučaj....
Barem toga ima kojekud a rabljeno ne može biti neispravno, a i to je dio koji rijetko ili nikad ne ode pa nije "tražena" roba.

@Zoki, ide na pp broj od čovjeka koji ima.
 

Zetorr

Član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
97
Pozdrav svima, na slici je imt 533, zanima me jel tu ima neka gumica ili nešto drugo? jer tu mi curi ulje po malo i kako se mijenja?
 

Prilozi

  • DSC_0108.jpg
    DSC_0108.jpg
    53.9 KB · Pregleda: 175

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Ima gumica, zamjena je malo problematična jer treba dosta toga raskopati. Da se za silu i izvana nagurati ali je u tom slučaju pametnije da ovu postoječu omažeš kvalitetnom diht masom, manje se buš živciral a služilo bu bolje nego nova gumica.
Nekad, kad pe motor ili razvod širom, onda se bu mjenjala.
 

fakin

Novi član
Tu od
1 Velj 2017
Poruka
4
Pozdrav svima, isprike jer se nisam predstavil. Imam problem sa IMT 539 dli u auspuh mi dolazi od nekud ulje u količinama koje nisu prihvatljive. Zanima me dijagnoza znam da je najbolje pitati majstora ili raskopati, ali eto možda se je netko susreo s tim pa bi volio znati o čemu se radi prije nego me majstor odere. Traktor najnormalnije pali i na debelom minusu ne gubi snagu ide ko lud primjetil sam da ponekad intenzivnije plavo dimi. Traktor ima rotopumpu ak to nešto znači. Čisto da vam velim da nisam neki vikend poljoprivrednik i posjedujem 4 traktora, pa prema tome i nekakvo iskustvo da me odmah ne bombardirate sa banalnim pitanjima. Molim majstore sa iskustvom da mi probaju dati neki savjet...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Najprije provjeri dizne, pa usput i kompresiju. Ako nije pronađen kvar tada ostaje glava.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Mozda ovako izgleda grana

7582e8df40724cc39ac9c103aa7cf635.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh