• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Velja_vex

Novi član
Tu od
2 Velj 2021
Poruka
1
Drustvo da li neko zna mozda slucajno imam imt 533 74g kada upalim traktor nekada se cuje nekada ne u menjacu nesto kao da brunda kao zub od zub i kada pritisnem kvacilo do kraja ne cuje se a kada pustim cuje se ali samo kada stisnem i drugi stepen prestaje rasturio sam menjac nema lufta nigde ako neko zna znacilo bi mi dosta? Hvala
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
Drustvo da li neko zna mozda slucajno imam imt 533 74g kada upalim traktor nekada se cuje nekada ne u menjacu nesto kao da brunda kao zub od zub i kada pritisnem kvacilo do kraja ne cuje se a kada pustim cuje se ali samo kada stisnem i drugi stepen prestaje rasturio sam menjac nema lufta nigde ako neko zna znacilo bi mi dosta? Hvala
Druže ja sam imao isti problem isto rastavljao hidrauličnu pumpu, spojničku vadio ništa. Problem je bio u lameli drugog stepena kardanskoj, dobila lufta na kronerima. To je bio uzrok lupkanja.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Isto kao i prije samo ne dimi i ne baca ulje. Ostalo ce se vidit u poslu.
Ima jos dosta toga za sredit prije boje, volan, prednji trap, zadnje poluge imaju lufta u svemu, hidr. pumpa lupa, satovi ne rade, instalaciju treba sredit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh