• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,584
A kaj misliš kak je izgledala prije tvornica Štore, pa Torpedo i na kraju Prima/Tomo Vinković, Gramip...i još prije Prvomajska, Jedinstvo...

Tak ti je to kad "čobani" koji u životu nisu nikad nikaj radili dobiju "priliku" da semalo igraju sudbinama naroda.
J...š te odljevke, strojeve i ostalo, to je nevažno i do toga se lako opet dođe.

Ono kaj je nestalo (vjerojatno je uništeno) su arhive s dokumentacijom, kolektivno znanje inženjera u razvoju i vješte ruke majstora na strojevima. To je neprocjenjiv gubitak, a gledamo ga svaki dan posljednjih 30-tak godina...nažalost :(

Kao, taj odjel je postojao u IMT-u?
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Razvoj nemora biti samo nešto tipa imt 539 i sada mu staviš servo i plastičnu kabinu i veliš razvoj. Razvoj može biti unapređenje procesa trenutne kontrukcije. To znači kako jeftinije napraviti šeraf. Također IMT je bio savršen. Potreba za razvojem u plastiku i kompliciranost nije postojala.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,902
Da, postojalo je. Kao i u svim tvornicama.
Pa delal si u ĐĐ Županja. Tko ti je sve postavil na stol da samo radiš?
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,147
Da bi se moglo pokrasti državne firme treba, kaj?
Pa naravno znam za jednu tvornicu celuloze koja je preko noći poslije oluje preselila u Italiju.
Kod nas su ljudi kradljivi nažalost.
Zato ni nemamo ništa firmi.
Torpedo je otišao radi zemljišta.
Ima toga na pretek.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,301
Sve rečeno, a pametnom dosta.
 

Prilozi

  • Screenshot_20210318_151503_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210318_151503_com.android.chrome.jpg
    27.3 KB · Pregleda: 46

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
A kaj misliš kak je izgledala prije tvornica Štore, pa Torpedo i na kraju Prima/Tomo Vinković, Gramip...i još prije Prvomajska, Jedinstvo...

Tak ti je to kad "čobani" koji u životu nisu nikad nikaj radili dobiju "priliku" da semalo igraju sudbinama naroda.
J...š te odljevke, strojeve i ostalo, to je nevažno i do toga se lako opet dođe.

Ono kaj je nestalo (vjerojatno je uništeno) su arhive s dokumentacijom, kolektivno znanje inženjera u razvoju i vješte ruke majstora na strojevima. To je neprocjenjiv gubitak, a gledamo ga svaki dan posljednjih 30-tak godina...nažalost :(
Pa kaj nije kolko ja znam IMTova dokumentacija prodana Tafeu skupa s onom halom gdje su se proizvodile prikolice?
Kao, taj odjel je postojao u IMT-u?
Kaj IMT 2050, 2065, 2070, 2090 nije plod napredka i modernizacije? Modeli supervision? Voćarski IMT traktori?
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Kad već diskutiramo o IMT-ovoj propasti i inim tvornicama ništa to nije slučajno nit preko noći.
Ako se bolje pogleda vlasnička struktura današnjih kompanija koje posjeduju većinu poznatih brendova onda je slika poprilično jasna primjerice kompanija AGCO.
Sve tvornice koje su proizvodile traktore na području bivše Juge i okolnih zemalja bivšeg komunističkog bloka su propale od Torpeda, Štorea, Univerzala pa na kraju i IMT-a koji je kupljen da bi TAFE imao skladište i poznato ime za ovaj dio Europe.
No to nije samo slučaj sa tim tvornicama već i sa svim ostalim tvornicama ili su kupljene pa ugašene ili su jednostavno puštene da propadnu.
Ove tvornice traktora su prvenstveno propale jer su proizvodile traktore po licenci i nudile su malo inovacija s obzirom da se u sam proizvodni proces i inovacije relativno malo ulagalo ( u odnosu na zapadne rivale.)
Ono što je problem da nam je zapad (naravno krivi smo si i sami) generalno opustošio proizvodnju pogotovo složenu kao što je auto i proizvodnja raznih strojeva (okosnica ekonomije) što ima za utjecaj da s godinama nemamo gotovo uopće intelektualne mase koja bi takvo što i pokrenula ukratko u začaranom smo krugu.
Možda je IMT generalno zastario ali je sigurno bio i tzv inkubator intelektualaca i inžinjera koji su stasali u poduzetnike i inovatore. A gdje su sad?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
@Kupljenec, naprotiv.. Cak sam imao 533, zalim sto sam ga prodao.

Petreticu, ti navedeni modeli su bas ono pravo zazivjeli...
Istina nisu zaživjeli, ali nije i da se nije radilo na inovacijama i razvoju tog inače samog po sebi savršenog traktora IMTa :LOL:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,307
A, usisnu cijev si pogledao? Kakvo je stanje u kompresoru?
Kompresor je bio sav crn od ulja. Ali probao sam prije nego što skinem kompresor staviti prst na usisnu cijev i osjeti se da vuče. Zamijeniti ću i usisnu cijev.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,927
Kompresor je bio sav crn od ulja. Ali probao sam prije nego što skinem kompresor staviti prst na usisnu cijev i osjeti se da vuče. Zamijeniti ću i usisnu cijev.
Ne trebaš mijenjati ako je gumena cijela, očistiš čelični dio i gumeni. Normalno da osjetiš usisavanje ,ali zbog otpora u usisnoj cijevi počinje vuči ulje od centralnog podmazivanja, to jest od motora. Kakve su karike?
 

DadoPZ

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
115
Vjerojatno je bilo već upita ali zanima me koju max širinu sjetvospremača bi mogao vući 539.
Sva zemlja je u ravnici
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,181
Za 539 je 180 cm taman.
Veci ne smije biti jer ga nece moci vuci drugom brzinom, a prva mu je prespora za sjetvospremac.
 

Najnoviji postovi

Na vrh