• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Kazu neki je privatnik kupio sve masine u IMT-u (strugove glodalice brusilice i ostalo) na kilogram ,,a ispravne masine kasnije otisle korisnicima koji ce raditi sa njima . Ta lokacija Novi Beograd kazu sad im se svidja za zgrade i stanove i bice tako 99% ...
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Najjače je bilo objašnjenje nekog našeg "stručnjaka" koji je izjavio da je IMT propao jer je takva vrsta traktora koje su radili nekonkurentna i nema potrebe za takvom klasom traktora, ovi stručnjaci iz Tafea su stvarno svi redom idioti kad su ih kupili i štancaju po licenci nove Fergusone i iste takve pod markom Tafe u tisućama komada godišnje.
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,424
Pa iskreno, nije puno fulao, proizvode se oni još ali za zemlje poput Indije i Pakistana. Mislim da kod renomiranih proizvođača više nema traktora u toj klasi nešto...
 

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
77
Ne kažem da nisu zastarjeli, ipak se radi o tehnologiji iz 2. sv. rata ali imali su svoju nišu, za manja poljoprivredna gospodarstva su sasvim dovoljna a što je najbitnije jeftini su za održavanje i jeftiniji u startu.
Koliko vidim na netu novi MF od nekih 35 ks košta preko 25 000 €, Tafe cca 15 000 €, ima puno razloga zašto uzeti Tafe i obrnuto.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Ima kineza ,ja sam imao kinesku masinu 15 godina ali kod nas u Bosni problemi za dijelove .
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Kupiš kineza koji ima klimu, zatvorenu kabinu, izvode za hidrauliku, a IMT to nije ugradio nikad.

Kvaliteta je ista..
 

lovro98

Aktivni član
Tu od
2 Sij 2021
Poruka
124
Tu Majevicu kolko sam cul samo sklapaju tam u srbiji a djelove dobivaju od nekud al svaka im cast bar nekaj proizvode i ulazu za razliku od drugih…
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,658
Nažalost mnogi sami sebi ne mogu priznati da su im očevi i djedovi takvim traktorima privrjedili bolje strojeve, veća gospodarstva itd.
Slažem se u potpunosti. Samo treba ići po redu...
Taj traktor ima svoju namjenu. Kad ga se koristi za nekaj kaj nije namijenjen onda ne izvršava zadatak, kak i svaki drugi traktor
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Budimo realni ,da mi neko ponudi očuvanog 539 iz osamdesetih ili novog kinez što bi uzeo?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,884
Taj traktor, 533, je zamijenio konje. A konji su obrađivali 10-20 rali ili hektara ili koječega...i za to nije bilo boljeg traktora, a nema ga ni danas.
 

Najnoviji postovi

Na vrh