• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 539 i 533

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Ma to od pocetka nije dobro..na mjestu motas s obje ruke i svic ide van..staro je bilo tak lagano islo
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,600
Indijanska posla, ali su još mila majka za turske dijelove. Od turskih dijelova izgleda da je jedino donekle čep za kiler. :cry:
I moj IMT 539 ima lufta na volanu, ali se ni ne usudim pomisliti da bi to popravljal s obzirom na kvalitetu novih dijelova.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Sve to novo je šrot čisti. Neki dan u firmi uz zupčaste letve trebalo i 12 zupčanika. Kazu kupicemo gotove imaju u ponudi ,kad su donijeli smeće živo ,ispod mjere ,obrada zuba katastrofa itd... Sad rade samo da ispadne iz ruku i vozi dalje ... Gdje je radjeno ko zna ,ali vidimo sa snimaka na YT sta i kako rade nazalost.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,479
A je to su još majstori prema ovim turčinima. Kupil sam čep goriva turski. Em je duplo viši,znači ne zatvara dobro,em je nakon pol vure vožnje gumica bila da si ju mogel oko čepa deti a ne unutra. Živo zlo
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,600
Ja sam si za sigurnost pripremil sklopove Kolbenschmidtove i leteće lagere Kotor za 1. specijalu. To sam pronašel kod Hubzina. Možda bi odgovarali dijelovi od Masey Fergusona.
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,118
Moj indijanac je nakon 15 sati dobio lufta na piksi na lijevoj ruci.

Moram ju promijeniti jer mi curi ulje van.

Da li treba rajbati pikse na volanu kad se mijenjaju?

Da li treba rajbati pikse na rukavcima kod kotaca kad se mijenjaju?

@Zetorboy....tebi je kuciste puklo??? Kupio kod Jozica? Probaj reklamirati da ti vrate lovu.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Da..tamo sam uzeo..ali.mislim da je brtva dobila samo.
Ona se i da promjeniti.bez skidanja komplet kucista.
Pritgnuli sve prije sastavljanja..to sve olabavilo nesta..pustilo na spoju sa mjenjacem....uzas uzasa.
Da to.idem.radit upravo..bi staro iso slagat i kemijat neg ovo novo opet nazad stavizi
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Imate mozda sliku utrobe kucista volana ,sta je unutra pužni vijak mozda ? Na cemu dobije lufta ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh